Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Nátepníky kožené Kožený nátepník Barbar

Kožený nátepník Barbar

SKU: 66726
1. Barva

přírodní

2. Barva

černá

3. Barva

hnědá

299 

Pořádný nátepník je základní výbavou každého správného bojovníka! Nátepník Barbar vyrábíme z hovězí kůže, kterou máme v nabídce. Šněrování je na koženou tkanici, která je součástí nátepníku. Nátepník vyrábíme standardně ve třech barvách: z přírodní kůže a z kůže kompletně mořené černou a hnědou barvou. Na přání můžeme přírodní variantu nabarvit barvou dle libosti (za drobný příplatek). Nátepník lze také opatřit ručně rytým motivem dle vašeho návrhu. Uvedená cena je za jeden nátepník.

Kožený nátepník Barbar na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíKožený nátepník Barbar

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Kombucha: Kvašený čaj s mnoha zdravotními výhodami

Kombucha je kvašený čaj, který má mnoho zdravotních výhod, jako posílení imunity a trávení. Má skvělou chuť a může být alternativou k nezdravým nápojům.

Snění jako klíč k duši: Jak rozluštit tajemství svých snů.

Sny jsou oknem do budoucnosti a zrcadlem duše, odhalující naše emoce, touhy a obavy. Od biblických příběhů až po moderní psychologii, snění nám pomáhá lépe poznat sebe sama. Naučte se, jak rozumět svým snům bez zbytečných knih nebo seminářů.

Největší kontroverze a teorie ve světě Star Wars

Ponořte se do světa Star Wars a objevte kontroverze a teorie týkající se této populární sci-fi ságy. Od midi-chlorianů po Darth Jar Jar teorii, Star Wars je plný záhad a emocí.

Podivné zjevení u Starého Plzence děsí ještě dnes

Šokující setkání! Čtyři chlapci ze Starého Plzence prožili chvíle hrůzy, když v přírodě za městem narazili na obří žlutě zářící postavu. Kdo to byl, odkud pochází a kde se v kraji pod Radyní vzal?