Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Náramky Kožený náramek Cyberpunk – úzký

Kožený náramek Cyberpunk – úzký

SKU: 66481
1. Délka

21 cm

2. Délka

24 cm

268 

Na ulicích se sice zatím nepotulují roboti a kvalitní cyberware se nejspíše vyvíjí jenom někde v tajné laboratoři, ale apokalypsa už je určitě za rohem. Až přijde, budete díky nám alespoň vypadat stylově. Díky elegantnímu náramku z naší dílny uděláte perfektní dojem v té nejhorší nálevně i na schůzce vaší oblíbené megakorporace. Je vyrobený z lakované 2-3 mm hrubé hovězí kůže, která je příjemná na nošení a nedráždí pokožku. Když se o něj budete dobře starat, bude vaším společníkem na hodně dlouhou dobu. Náramek se zapíná na cvoček a můžete si vybrat z variant ve dvou různých délkách – 21 cm (obvod zápěstí 19 cm) a 24 cm (obvod zápěstí 22 cm). Šířka je 3 cm a náramek zdobí ornamenty inspirované elektronikou a tištěnými spoji. Pořiďte si cyberpunkový náramek už dnes, zítra může být pozdě.

Kožený náramek Cyberpunk – úzký na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíKožený náramek Cyberpunk – úzký

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Ve stopách tajemného Máchova dopisu

Na naší planetě existují místa, která mnozí záhadologové považují za brány do jiných světů. Ve většině případů se jedná o energeticky bohaté lokality, které...

Zářící diadém Roweny z Havraspáru: Náhrdelník pro fanoušky Harryho Pottera!

Odhalte kouzelnickou historii s náhrdelníkem Diadém Roweny z Havraspáru! Zdoben krystaly, tento postříbřený přívěsek je ideálním dárkem pro fanoušky Harryho Pottera.

Jeden prsten vládne všem…” – Hrnek s Prstenem moci pro fanoušky Pána prstenů

Síla a moc Pána prstenů v jednom hrnku! Kávový hrnek s Prstenem moci a nápisem v sindarštině je skvělým dárkem pro fanoušky fantasy trilogie. Načerpejte inspiraci každé ráno.

10 fascinujících faktů o filmové sérii Harry Potter, o kterých možná nevíte

Připravte se na cestu za kulisami filmové série Harry Potter - od autorských práv J.K. Rowling, přes skutečné tetování Garyho Oldmana, až po emotivní poslední scénu hlavních herců. Tento článek odhaluje deset fascinujících faktů, které možná ani největší fanoušci neznají.