logo STAR WARS
logo pán prstenů

Články

Korbel Strom života

SKU: 61737
1499 

Krásný korbel se Stromem života reprezentuje věčné spojení přírody a vesmíru, s kořeny zapuštěnými v hmotném světě, ve kterém žijeme, a s větvemi, které se upínají ke spiritualitě. Korbel zdobí keltská symbolika a bude skvělým doplňkem i rekvizitou pro stylovou hostinu, LARP či divadlo. Uvnitř se nachází vyjímatelný nerezový insert pro snadnější údržbu, samotný korbel je z resinu (syntetická pryskyřice). Resinový korbel není vhodný do mikrovlnné trouby ani myčky nádobí.

Korbel Strom života na imago.cz

zbožíKorbel Strom života

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Gondorský strom: Symbol naděje a obnovy z Pána prstenů

Gondorský strom, symbol krásy, síly a naděje pro národ Gondoru v knižní a filmové sérii Pán prstenů. Vysazen králem jako přátelství mezi lidmi a elfy. Poškozován, spálen a obnoven jako znak obnovy.

Vyvolávání duchů: Metody, rizika a doporučení pro bezpečnou komunikaci se světem duchů

Článek se zaměřuje na téma vyvolávání duchů a poskytuje informace o různých metodách, rizicích a doporučeních pro ty, kteří se chtějí snažit navázat kontakt se světem duchů. Zároveň upozorňuje na nutnost respektování duchů a dodržování etických zásad.

Relikvie smrti: tajemný příběh z Harryho Pottera

Odhalte tajemství tří magických předmětů z fiktivního světa Harryho Pottera - Relikvie smrti, a objevte symbol, který spojuje jejich moc v jeden.

Magické okolí Starého Plzence

Okolí města Starý Plzenec patří bezesporu k záhadným místům naší vlasti. Mezi domorodci se vypráví pověst o bájném a loupeživém rytíři, který obýval zdejší...