Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img

Karis blok v kůži A5

SKU: 66726
1. Barva

červená

2. Barva

černá

3. Barva

hnědá

4. Barva

modrá

5. Barva

zelená

1955 

Stylově vypadající kroužkový diář, blok vázaný z pravé hovězí kůže s prošíváním vyrobený v naší brašnářské dílně. Neocenitelný pomocník pro pracovní schůzky, zápisy ze školení nebo poznámky pro vaši příští knihu či cestu kolem světa. Vnitřek koženého obalu se pyšní několikero kapsami, do kterých můžete uschovat smartphone, pero nebo třeba vizitky. Vždy tak budete mít po ruce vše potřebné, a navíc v jedinečném obalu. Kožený obal má zapínání na cvoček, a tak se nemusíte bát, že byste z něj něco vytrousili. Díky kvalitnímu zpracování, prvotřídnímu materiálu a pevnému prošití je to dárek, který vám bude sloužit dlouhé roky. Samozřejmostí karis bloku je snadná výměna papírů. Líbí se vám luxusní kožený obal na karis blok a chtěli byste ho do firmy s vlastním logem? Ozvěte se nám na e-mail info@imago.cz a my pro vás navrhneme řešení. Stejně tak, pokud byste chtěli obdarovat svou kamarádku, kamaráda, babičku, sestřenici, kolegyni v práci a chtěli byste speciálně ozdobit diář. Prohlédněte si další možnosti ručního zdobení nebo ozdobného gravírování kůže, díky kterým se z bloku stane jedinečný dárek. Po rozevření je šířka 37,5 cm.

Karis blok v kůži A5 na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíKaris blok v kůži A5

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Gondorský strom: Symbol naděje a obnovy z Pána prstenů

Gondorský strom, symbol krásy, síly a naděje pro národ Gondoru v knižní a filmové sérii Pán prstenů. Vysazen králem jako přátelství mezi lidmi a elfy. Poškozován, spálen a obnoven jako znak obnovy.

Hobbiti: Mýtické bytosti Středozemě

Hobbiti jsou fascinující bytosti z Tolkienovy Středozemě. Tito malí tvorové, známí pro svá velká chodidla a lásku k pohodlí, jsou plni odvahy a dobrodružství. Přestože jsou poklidní a tiší, hobbiti jako Bilbo a Frodo Pytlík ukázali, že i ti nejmenší mohou mít velký vliv.

Muže z Písku unesli mimozemšťané

Statisíce, možná milióny lidí na celém světě byly podle průzkumů nejrůznějších organizací uneseny mimozemšťany. V některých případech se tito lidé stali „králíkem“, na němž...

E.T. mimozemšťan – fenomén, který změnil kinematografii

E.T., sympatický mimozemšťan, který se stal globální ikonou od svého filmového debutu v roce 1982, nadchne svými univerzálními tématy o přátelství, emocionální sounáležitosti a touze po spojení a pochopení.