Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

Home Fantasyobchod Kačičky Kačička TUBBZ Kachnička TUBBZ Star Trek – Deanna Troi

Kachnička TUBBZ Star Trek - Deanna Troi

SKU: 64917
532 

Kachní lodní poradkyně Deanna Troi v podobě sběratelské kačenky vnese trochu empatie do vaší koupelny! Skvělý dárek pro fanoušky Star Treku a všechny trekie! Betazoidská kačenka je dodávána s vaničkou s logem Star Treku, která může sloužit jako podstavec (samostatně nebo v kombinaci s průhledným krytem). Deannu Troi si můžete vystavit na vaně nebo na polici spolu s dalšími členy posádky Enterprise ze seriálu Star Trek: Next Generation (Nová generace)!

Kachnička TUBBZ Star Trek - Deanna Troi na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíKachnička TUBBZ Star Trek - Deanna Troi

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Zářící diadém Roweny z Havraspáru: Náhrdelník pro fanoušky Harryho Pottera!

Odhalte kouzelnickou historii s náhrdelníkem Diadém Roweny z Havraspáru! Zdoben krystaly, tento postříbřený přívěsek je ideálním dárkem pro fanoušky Harryho Pottera.

Jeden prsten vládne všem…” – Hrnek s Prstenem moci pro fanoušky Pána prstenů

Síla a moc Pána prstenů v jednom hrnku! Kávový hrnek s Prstenem moci a nápisem v sindarštině je skvělým dárkem pro fanoušky fantasy trilogie. Načerpejte inspiraci každé ráno.

Proč trpaslíci odcházejí

Pohádku o Sněhurce a sedmi trpaslících snad není třeba nikomu představovat. Právem patří do klenotnice dětské literatury, neboť odkojila téměř každé dítko. Vypráví o...

Blaník: Tajemná hora plná legend a mýtů

Objevte tajemství Bájné hory Blaník: legendy, pověsti a záhady, které obklopují tento výjimečný geografický útvar. Sledujte jeho historii, mystiku a neuvěřitelné příběhy.