Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

Home Fantasyobchod Kačičky Kačička TUBBZ Kachnička TUBBZ DC Comics – Superman (limitovaná edice)

Kachnička TUBBZ DC Comics - Superman (limitovaná edice)

SKU: 64917
654 

Kachnička TUBBZ v podobě kachního superhrdiny Supermana z komiksů od DC Comics patří do limitované edice 3 000 ks a bude krásným dárkem pro fanoušky i sběratele. Kačenka je dodávána ve stylové tmavě hnědé vaničce s logem filmů DC Comics. Vanička může sloužit jako podstavec (samostatně nebo v kombinaci s průhledným krytem).

Kachnička TUBBZ DC Comics - Superman (limitovaná edice) na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíKachnička TUBBZ DC Comics - Superman (limitovaná edice)

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Nikola Tesla: Tajemný vizionář, jehož práce změnila svět

Nikola Tesla - geniální vynálezce elektromagnetismu, tvůrce střídavého proudu a bezdrátové telegrafie. Jeho práce změnila svět a jeho vizionářské myšlenky inspirovaly generace.

Arizonský záhadný nález: Mutant nebo mimozemšťan?

Zahradní záhada v Arizoně: Muž našel tělo, které připomíná mimozemšťana. Odborníci zkoumají jeho původ a spekulují o zvířecí mutaci. 🌌👽

Ostrov panenek v Mexiku: Záhadná a děsivá turistická atrakce plná visících panenek!

Isla de las Muñecas neboli Ostrov panenek je záhadnou a děsivou turistickou atrakcí v Mexiku, která je plná stovek visících panenek. Legenda praví, že tyto panenky zavěsil farmář, aby uklidnil ducha utopené dívky, což z návštěvy ostrova dělá velmi strašidelný zážitek.

Zaklínačský medailon Wild Hunt: Tajemství symbolu, který propojuje realitu a magii

Zaklínačský medailon Wild Hunt je tajemným symbolem, který propojuje reálný svět s magií. S Geraltovými dobrodružstvími se stává klíčem k tajemstvím, která ohromují miliony fanoušků fantasy literatury a her. Přinášíme vám jeho význam v boji čarodějů a Zaklínače.