Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Horor Invaze zlodějů těl

Invaze zlodějů těl

SKU: 66334
Kategorie:,
258 

Jednoho tichého večera v poklidném malém městečku Mill Valley v Kalifornii doktor Miles Bennell odhalí zákeřnou a děsivou skutečnost. Město zjevně zamořila jakási mimozemská semena pocházející z lusků připomínajích rostliny – ta nahradila spící lidi jejich dokonalými klony, které mají stejné vědomosti, vzpomínky nebo šrámy jako oni, ale na rozdíl od svých obětí jsou neschopné lidských emocí nebo citů. Mimozemské formy života tak tiše a nenápadně zaplavily těla a mysli Bennellových sousedů, přátel, rodiny, milované ženy – celého jemu známého světa. Román, který poprvé vyšel v roce 1955, je klasických thrillerem o mimozemské invazi a vítězství lidského ducha nad neviditelným nepřítelem a stal se inspirací pro tři slavná filmová zpracování.

Invaze zlodějů těl na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíInvaze zlodějů těl

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Zajímavosti z natáčení filmu Avatar

Film Avatar od režiséra Jamese Camerona znamenal významný milník v oblasti filmového průmyslu díky inovativním technologickým a vizuálním prvkům. Objevte snámi zajímavá fakta a zákulisní příběhy z natáčení tohoto revolučního filmu, který ovlivnil moderní kinematografii.

Záhadné zmizení pilotky Amelie Earhart

Zmizení slavné pilotky Amelie Earhart v roce 1937 patří mezi největší nerozluštěné záhady letectví. Přestože se objevilo mnoho teorií o jejím osudu, žádná nebyla definitivně potvrzena. Její odvaha a touha po dobrodružství zůstávají inspirací pro budoucí generace.

Pokémoni: Unikátní fiktivní tvorové se schopnostmi a typy, kteří oslovují fanoušky po celém světě.

Pokémoni jsou fiktivní tvorové s unikátními schopnostmi a typy, kteří žijí vedle lidí v Pokemon světě. Sbírejte, trénujte a bojujte s nimi ve hře, televizi, filmech a dalších médiích.

Arizonský záhadný nález: Mutant nebo mimozemšťan?

Zahradní záhada v Arizoně: Muž našel tělo, které připomíná mimozemšťana. Odborníci zkoumají jeho původ a spekulují o zvířecí mutaci. 🌌👽