Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Soundtracky seriály a film Image Album My Neighbor Totoro (LP)

Image Album My Neighbor Totoro (LP)

SKU: 66726
1837 

Image album vzniklo dříve než soundtrack - jde o hudbu, kterou složil legendární japonský skladatel Joe Hisaishi na základě uměleckého konceptu a obrázků k anime filmu My Neighbor Totoro (Můj soused Totoro) od japonského režiséra velkého umělce Hayao Miyazakiho. Hisaishi dostal instrukci složit písničky, jaké by děti chtěly a mohly zvesela zpívat. Povedlo se mu to? Nahrávka vychází na vinylové desce spolu s 16stránkovým bookletem s notovým zápisem. Seznam skladeb: 1 My Neighbor Totoro (Inoue Azumi) 2 Road of the Wind (Suginami Children s Choir) 3 Sanpo (Inoue Azumi, Suginami Children s Choir) 4 My Name (Inoue Azumi) 5 Susumi (Suginami Children s Choir) 6 Cat Bus (Kitahara Taku) 7 Wonderful Little Shitata (Momori Kumiko) 8 Mom (Inoue Azumi) 9 A Small Photo (Joe Hisaishi) 10 Dondo Festival (Azumi Inoue) 11 Road of the Wind (Instrumental)

Image Album My Neighbor Totoro (LP) na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíImage Album My Neighbor Totoro (LP)

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jaké by to bylo být profesorem v Bradavické škole kouzel a čar?

Představte si, že jste profesorem v Bradavické škole kouzel a čar. Máte přístup k nespočetnému množství knih a kouzelnických artefaktů, učíte mladé kouzelníky a čarodějky a jste součástí prestižních řad učitelů. Tato role s sebou přináší také výzvy, neboť svět magie je plný nebezpečí. Vaše mise? Vzdělávat, inspirovat a chránit své studenty.

Blaník: Tajemná hora plná legend a mýtů

Objevte tajemství Bájné hory Blaník: legendy, pověsti a záhady, které obklopují tento výjimečný geografický útvar. Sledujte jeho historii, mystiku a neuvěřitelné příběhy.

Snění a vize v Zaklínačském světě

Ve světě Zaklínače od Andrzeje Sapkowského hrají sny a vize klíčovou roli. Odhalují budoucnost, dávají hrdinům směr a odkrývají minulost. Nejznámějšími postavami se schopností vidět sny a vizie jsou Geralt a Ciri.

Vývoj postav v Avatarovi: Jak James Cameron přetváří narativní kouzlo sci-fi

James Cameronův "Avatar" představuje výjimečný vývoj postav, který posouvá hranice filmového vyprávění. Tento článek se pokusí analyzovat a diskutovat vývoj postav v tomto mistrovském díle.