Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Měnící hrnky Hrnek Pán prstenů – You Shall Not Pass, měnící se

Hrnek Pán prstenů - You Shall Not Pass, měnící se

SKU: 66481
369 

Neprojdeš dál! Hrnek pro fanoušky Pána prstenů změní grafiku pokaždé, když do něj nalijete teplý nápoj! Vychutnejte si svůj čaj, kakao či kávu, a sledujte Gandalfa Šedého v souboji s balrogem na můstku v trpasličí Morii! Hrnek není vhodný do mikrovlnné trouby ani do myčky nádobí.

Hrnek Pán prstenů - You Shall Not Pass, měnící se na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíHrnek Pán prstenů - You Shall Not Pass, měnící se

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Ulicemi Plzně se potulují duchové

Po celém světě se čas od času objevují svědectví, která popisují setkání člověka s duchy. V databankách záhadologických společností jsou tak stovky případů, v...

Hvězdy Star Wars: Co dělají herci dnes?

Článek se zaměřuje na hvězdy Star Wars a zjišťuje, co dělají dnes. Zahrnuje takové ikony jako Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher a další. Přečtěte si, jak se jejich kariéry vyvíjejí po roli ve Star Wars.

Kombucha: Kvašený čaj s mnoha zdravotními výhodami

Kombucha je kvašený čaj, který má mnoho zdravotních výhod, jako posílení imunity a trávení. Má skvělou chuť a může být alternativou k nezdravým nápojům.

Nejtajemnější teorie Ericha von Dänikena: Život před námi

Švýcarský spisovatel Erich von Däniken je známý díky svým kontroverzním teoriím o mimozemšťanech a jejich roli v lidské historii. Jednou z jeho nejtajemnějších teorií je myšlenka, že naše planeta byla obývaná mimozemskými civilizacemi ještě před námi.