Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Klasické hrnky Hrnek League of Legends – Garen vs. Darius

Hrnek League of Legends - Garen vs. Darius

SKU: 66726
229 

Stylový hrnek, který zobrazuje souboj dvou nesmiřitelných rivalů – Garena a Dariuse. Perfektní doplňek a dárek, který udělá radost každému fanouškovi League of Legends. Runeterra nebo Summoner s Rift? Demacia nebo Noxus? Garen nebo Darius? S tímto hrnkem se nemusíte rozhodnout hned, zato si z něj můžete vychutnat čaj, kávu nebo jiný lahodný nápoj.

Hrnek League of Legends - Garen vs. Darius na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíHrnek League of Legends - Garen vs. Darius

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Kostely nebo energetická centra

Tajemství Stonehenge a Newgrange, starodávných megalitických staveb, které jsou centrem legend a historie. Jak využívaly sluneční a zemskou energii, k čemu sloužily a jaký byl jejich účel?

Magický kruh v Kounově: Astronomický kalendář nebo svatyně dávných kultur?

Kounovské řady představují přes 2 kilometry dlouhý sled kamenů který skrývá svůj původ a účel. Mohou být astronomickým kalendářem nebo svatyní dávných kultur. Přestože neodolaly zkoumání vědců, stále si zachovávají svou záhadnou auru.

Kamenná svědectví bohů

Za dávných časů pokrývaly adršpašskou oblast hluboké lesy, ze kterých vystupovaly skály Starozámeckého vrchu, na němž stával pyšný hrad obývaný loupežníky. Ti často obléhali...

Magie ztracená v překladu: Porovnání knih a filmů Harry Potter

Článek porovnává knižní a filmovou sérii Harry Potter a analyzuje, co se ztratilo při překladu z knih na film. Zmiňuje se o rozdílech v charakterovém rozvoji, vynechání dějových linií a komplexnosti kouzelnického světa.