logo STAR WARS
logo pán prstenů

Články

Home Fantasyobchod Raritní fantasy RPG Fungi of the Far Realms

Fungi of the Far Realms

SKU: 61951
1049 

Fungi of the Far Realms je příručka pro hry na hrdiny, která obsahuje více než 200 fantastických hub pro vaše dobrodružství! Příručka je v angličtině. Fungi of the Far Realms is a guide to over 200 fantastical mushrooms. Each mushroom is lavishly illustrated in traditional watercolour and annotated by the esteemed fictional mycologist E. Q. Wintergarden, creating a diegetic field guide of such indulgent quality as to put most real world examples to shame. The book is system agnostic, with a mild preference towards your typical fantasy RPG, but is robust enough for most uses you could think of. The majority of the book is the titular guide book Fungi of the Far Realms and the rest is mechanical assistance in using these mushrooms in your home games.

Fungi of the Far Realms na imago.cz

zbožíFungi of the Far Realms

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Kombucha: Kvašený čaj s mnoha zdravotními výhodami

Kombucha je kvašený čaj, který má mnoho zdravotních výhod, jako posílení imunity a trávení. Má skvělou chuť a může být alternativou k nezdravým nápojům.

Nikola Tesla: Tajemný vizionář, jehož práce změnila svět

Nikola Tesla - geniální vynálezce elektromagnetismu, tvůrce střídavého proudu a bezdrátové telegrafie. Jeho práce změnila svět a jeho vizionářské myšlenky inspirovaly generace.

Voda, která zničila svět

Na jasné obloze se začaly objevovat mraky. Nejprve malé, ale jak ubíhal čas, začaly nabírat na velikosti. Jejich zpočátku bílá barva se změnila v...

Kostlivci a další přízraky ožívají na Vyšehradě

Pojďmě se podívat na strašidla a podivné bytosti, které činí Vyšehrad tajemným. Psychotronikové tvrdí, že se pod Vyšehradem nachází tajné a neprobádané prostory. Je tu také sestava kamenů zvaná Čertův sloup. Ta odkazuje na legendu o kanovníkovi, který propadl hazardu. Kolem nedaleko stojící Rotundy sv. Martina se to zas prý po nocích hemží nejrůznějšími přízraky.