Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Ostatní sběratelské figurky Figurka Zaklínač 3: Divoký hon – Yennefer, 50 cm

Figurka Zaklínač 3: Divoký hon - Yennefer, 50 cm

SKU: 66334
21933 

Velká sběratelská figurka čarodějky Yennefer z Vengerbergu, věrné zaklínačovy přítelkyně z populární videohry The Witcher 3: Wild Hunt (Zaklínač 3: Divoký hon) se stane ozdobou každé sbírky, domácnosti, pracovny i herny. Figurka kouzlící Yenn nabízí spoustu jedinečných detailů. Součástí miniatury je zamrzlý podstavec se symbolem zaklínačské školy Vlka. Podívejte se, jak k vám figurka dorazí a jak ji sestavíte:

Figurka Zaklínač 3: Divoký hon - Yennefer, 50 cm na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíFigurka Zaklínač 3: Divoký hon - Yennefer, 50 cm

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Turínské plátno: Od obrazu Ježíše k vědeckým otázkám

Turínské plátno: Záhadný artefakt s vyobrazením muže zanechává otázky týkající se jeho původu a pravosti. Objevte historii této relikvie a přečtěte si o výsledcích vědeckých studií, které nahlížejí do jeho tajemství.

Deset nejlepších citátů z Harry Pottera, které nás inspirovaly a ukázaly hodnoty přátelství, odvahy a lásky

V tomto článku představujeme deset nejlepších citátů z Harry Pottera, které nás inspirovaly a ukázaly nám sílu přátelství, odvahy a lásky. Tato moudra nám připomínají důležitost našich voleb, hodnoty charakteru, síly vzpomínek a lásky. Díky J.K. Rowlingové za to, že nás naučila těmto životním lekcím prostřednictvím světa Harryho Pottera.

Mýtus o zlatém pokladu na Šumavě: Legenda nebo skutečnost?

Mýtus o zlatém pokladu na Šumavě přitahuje generace lidí. Ale je tento příběh jen legendou nebo skutečností? Odpověď možná není tak důležitá, jako cesta za objevením bohatství tohoto kouzelného kraje.

Kde bydlí duchové

Nejnovější průzkumy ukazují, že duchové mohou být spojeni s čtyřmi hlavními faktory: problematickými rodinnými vztahy, nesmířenými dušemi zemřelých, nevhodnými místy pro stavbu a spiritistickými praktikami. Tyto faktory mohou vést k jevům, které lidé vnímají jako přítomnost duchů.