Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Logické a abstraktní hry Escape Room – úniková hra pro 2 hráče: 2. díl

Escape Room - úniková hra pro 2 hráče: 2. díl

SKU: 66481
297 

Ve hře Escape Room pro 2 hráče: 2. díl opět zažijete vzrušení, které znáte z únikových her - pěkně z pohodlí vašeho domova! Zachovejte chladnou hlavu v boji s časem! Během této nervy drásající verze hry Escape Room hráče budete muset společně odhalit skryté indicie a použít je k řešení náročných hlavolamů. Se hrou vás seznámí Krvavá Mary, pak si vás převezme Malá dáma a nakonec vám nabídne útočiště Dům u jezera. Je to neustálý závod s časem, ve kterém máte 60 minut na dokončení. V této hře vyhráváte i prohráváte společně. Spolupráce je jediným způsobem, jak uspět. Pokud jste si ještě nikdy únikové hry nevyzkoušeli, připravte se na neopakovatelný zážitek. Když se člověk baví, 60 minut uteče jako voda! Poznámka: Pro hru je zapotřebí chytrý telefon s webovou aplikací Escape Room The Game z oficiálního webu hry, která obsahuje digitální Chrono dekodér, nebo Chrono dekodér ze základní hry. Scénář Dům u jezera nezastírá inspiraci posledními díly herní série Resident Evil. Hra obsahuje česká pravidla. Obsah balení: Dekodér nápověd Průvodce ke každému scénáři Seznamovací hra: Bloody Mary Scénář 1: Malá dáma Scénář 2: Dům u jezera

Escape Room - úniková hra pro 2 hráče: 2. díl na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíEscape Room - úniková hra pro 2 hráče: 2. díl

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Nadbytečná kila zkuste rozchodit

Téma hubnutí a obezity je stále aktuální a mnoho lidí se snaží hubnout pomocí různých zaručených diet, tablet a posiloven. Nicméně v dnešním článku se dozvíte, že hubnutí lze úspěšně docílit i bez těchto věcí. Klíčem k úspěchu je jednoduchá rovnice: příjem energie musí být menší než její výdej.

Exorcismus: Pravda a omyly

Článek se věnuje pravdám a omylům týkajících se exorcismu, starobylého rituálu vyhánění démonů. Prozkoumává jeho kořeny, formy, současné využití a potenciální rizika.

Thorovo kladivo: Symbol síly, ochrany a nevyčerpatelné životní energie přírody

Thorovo kladivo, nejvýznamnější nordický symbol, ochrání vás před útoky a poskytne mocnou podporu. Zjistěte více o jeho původu a symbolice.

Zářící diadém Roweny z Havraspáru: Náhrdelník pro fanoušky Harryho Pottera!

Odhalte kouzelnickou historii s náhrdelníkem Diadém Roweny z Havraspáru! Zdoben krystaly, tento postříbřený přívěsek je ideálním dárkem pro fanoušky Harryho Pottera.