Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Raritní fantasy RPG Echoes From Fomalhaut 09: Beyond the Gates of Sorrow

Echoes From Fomalhaut 09: Beyond the Gates of Sorrow

SKU: 66726
208 

Fanzin Echoes From Fomalhaut 09: Beyond the Gates of Sorrow pro klasické fantasy hry na hrdiny. Příručka je v angličtině. A 56-page fanzine featuring adventures and GM-friendly campaign materials for Advanced old-school RPG rules, with cover art by Graphite Prime, and illustrations by Vincentas Saladis, Cameron Hawkey, Denis McCarthy, Stefan B. Poag, and the Dead Victorians. This issue contains... Obsah zinu: Beyond the Gates of Sorrow: Shipwrecked on a northern archipelago seemingly devoid of habitation, you must explore your surroundings and find a way off these rocks... and could there be some profit in it as well? Wilderness and mini-dungeon module for 2nd to 4th level characters, 19+18 keyed locations. The Twelve Kingdoms: Players’ guide to a northern region ruled over by several petty feudal estates, and surrounded by raging seas. This article describes the customs, lands, and gods of this war-torn land. The Vaults of Volokarnos: Orcs have been spotted near an ancient burial complex housing the resting places of old patrician families, and a famous warlord. The masters of the nearby town want the orcs gone... and are willing to overlook a bit of discrete grave-robbing on the side. A B/X dungeon for 1st level characters, 52 keyed areas. Arak Brannia: The island-republic and its surroundings: a two-page mini-setting! Also... players’ hex maps of the Twelve Kingdoms!

Echoes From Fomalhaut 09: Beyond the Gates of Sorrow na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíEchoes From Fomalhaut 09: Beyond the Gates of Sorrow

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jak by vyšla bitva mezi Sauronem a Voldemortem? Srovnávací analýza

Bitva mezi Sauronem a Voldemortem by byla napínavým střetem dvou silných kouzelníků z rozdílných magických světů. Článek analyzuje jejich schopnosti a možné scénáře bitvy, přičemž dochází k závěru, že přestože Voldemort disponuje nesmrtelností, Sauronova výjimečná moc a odolnost by ho pravděpodobně přemohly.

Turínské plátno: Od obrazu Ježíše k vědeckým otázkám

Turínské plátno: Záhadný artefakt s vyobrazením muže zanechává otázky týkající se jeho původu a pravosti. Objevte historii této relikvie a přečtěte si o výsledcích vědeckých studií, které nahlížejí do jeho tajemství.

Na duchy ani farář nestačil

Paranormální události v jihočeském Sepekově: Pan Josef je svědkem záhadných jevů, zjevení mlhavých postav a tajemných hlasů v kuchyni starého domu. Vše zřejmě souvisí s historií místa a požárem, který tu vypukl v roce 1912. V okolí domu byly pozorovány i další záhadné úkazy.

Stane se lidstvo otrokem umělé inteligence?

Diskuse o potenciálních důsledcích umělé inteligence se objevují stále častěji. Nejkontroverznější názor je ten, že lidstvo by se mohlo stát otrokem umělé inteligence. Je to ale skutečná hrozba nebo jen dystopická představa?