logo STAR WARS
logo pán prstenů

Články

Home Fantasyobchod Raritní fantasy RPG Echoes From Fomalhaut 09: Beyond the Gates of Sorrow

Echoes From Fomalhaut 09: Beyond the Gates of Sorrow

SKU: 61883
249 

Fanzin Echoes From Fomalhaut 09: Beyond the Gates of Sorrow pro klasické fantasy hry na hrdiny. Příručka je v angličtině. A 56-page fanzine featuring adventures and GM-friendly campaign materials for Advanced old-school RPG rules, with cover art by Graphite Prime, and illustrations by Vincentas Saladis, Cameron Hawkey, Denis McCarthy, Stefan B. Poag, and the Dead Victorians. This issue contains... Obsah zinu: Beyond the Gates of Sorrow: Shipwrecked on a northern archipelago seemingly devoid of habitation, you must explore your surroundings and find a way off these rocks... and could there be some profit in it as well? Wilderness and mini-dungeon module for 2nd to 4th level characters, 19+18 keyed locations. The Twelve Kingdoms: Players’ guide to a northern region ruled over by several petty feudal estates, and surrounded by raging seas. This article describes the customs, lands, and gods of this war-torn land. The Vaults of Volokarnos: Orcs have been spotted near an ancient burial complex housing the resting places of old patrician families, and a famous warlord. The masters of the nearby town want the orcs gone... and are willing to overlook a bit of discrete grave-robbing on the side. A B/X dungeon for 1st level characters, 52 keyed areas. Arak Brannia: The island-republic and its surroundings: a two-page mini-setting! Also... players’ hex maps of the Twelve Kingdoms!

Echoes From Fomalhaut 09: Beyond the Gates of Sorrow na imago.cz

zbožíEchoes From Fomalhaut 09: Beyond the Gates of Sorrow

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Zářící diadém Roweny z Havraspáru: Náhrdelník pro fanoušky Harryho Pottera!

Odhalte kouzelnickou historii s náhrdelníkem Diadém Roweny z Havraspáru! Zdoben krystaly, tento postříbřený přívěsek je ideálním dárkem pro fanoušky Harryho Pottera.

Relikvie smrti: tajemný příběh z Harryho Pottera

Odhalte tajemství tří magických předmětů z fiktivního světa Harryho Pottera - Relikvie smrti, a objevte symbol, který spojuje jejich moc v jeden.

Kdo jsou duchové?

Duchové se vyskytují téměř všude a více senzitivní lidé dokáží vnímat jejich přítomnost. Kdo ale duchové jsou? Na tuto otázku existuje přinejmenším několik odpovědí. Duše...

Ostrov panenek v Mexiku: Záhadná a děsivá turistická atrakce plná visících panenek!

Isla de las Muñecas neboli Ostrov panenek je záhadnou a děsivou turistickou atrakcí v Mexiku, která je plná stovek visících panenek. Legenda praví, že tyto panenky zavěsil farmář, aby uklidnil ducha utopené dívky, což z návštěvy ostrova dělá velmi strašidelný zážitek.