Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Základní příručky Dungeons & Dragons: Monster Manual

Dungeons & Dragons: Monster Manual

SKU: 66726
1109 

Dungeons & Dragons: Monster Manual je příručka pro pátou edici světově proslulé hry na hrdiny, která obsahuje celý zvěřinec nebezpečných a smrtících nestvůr. Kniha je v angličtině, má pevnou vazbu a 320 stran. The Monster Manual presents a horde of classic Dungeons & Dragons creatures, including dragons, giants, mind flayers, and beholders—a monstrous feast for Dungeon Masters ready to challenge their players and populate their adventures. The monsters contained herein are culled from the D&D game’s illustrious history, with easy-to-use game statistics and thrilling stories to feed your imagination. Obsah knihy: The second of three core rulebooks, this book details all manner of creatures that characters might encounter over the course of their adventures. An essential resource for Dungeon Masters to use in populating any type of challenge they might contrive for their players. Created as part of a massive public playtest involving more than 170,000 fans of the game.

Dungeons & Dragons: Monster Manual na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíDungeons & Dragons: Monster Manual

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Biblická Archa úmluvy: Tajná vysílačka pro komunikaci s mimozemskými civilizacemi?

Biblická Archa úmluvy je fascinující starověký artefakt, který mnohé teoretiky inspiroval k neobvyklým hypotézám. Jednou z nich je i teorie, že jde o tajnou vysílačku pro komunikaci s mimozemskou civilizací. Je na tom něco pravdy, nebo patří tato myšlenka do světa science fiction?

Gondorský strom: Symbol naděje a obnovy z Pána prstenů

Gondorský strom, symbol krásy, síly a naděje pro národ Gondoru v knižní a filmové sérii Pán prstenů. Vysazen králem jako přátelství mezi lidmi a elfy. Poškozován, spálen a obnoven jako znak obnovy.

Jeden prsten vládne všem…” – Hrnek s Prstenem moci pro fanoušky Pána prstenů

Síla a moc Pána prstenů v jednom hrnku! Kávový hrnek s Prstenem moci a nápisem v sindarštině je skvělým dárkem pro fanoušky fantasy trilogie. Načerpejte inspiraci každé ráno.

Relikvie smrti: tajemný příběh z Harryho Pottera

Odhalte tajemství tří magických předmětů z fiktivního světa Harryho Pottera - Relikvie smrti, a objevte symbol, který spojuje jejich moc v jeden.