Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Fantasy Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves: The Druid s Call

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves: The Druid s Call

SKU: 66481
544 

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves: The Druid s Call je anglicky psaný prequel k filmu Dungeons & Dragons: Čest zlodějů. Kniha patří do žánru Young Adult Fantasy. Kniha je v angličtině. Explore the thrilling origins of the druid Doric in this original prequel to Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves. For as long as she can remember, Doric has felt alone. Abandoned by her human parents, she wandered for years before being taken in by a community of Neverwinter Woods elves. But her horns and tail proclaim a tiefling heritage, and even among the kindest of elves, her fledgling druidic abilities mark her as different from the rangers around her. And as humans begin to encroach farther and farther into the once pristine woods, Doric knows she needs to master her druidic capabilities if she is to be any help to her adopted family. With no means of helping Doric themselves, her guardians see no choice but to send her somewhere she can come into her own. Tucked among the ancient pines of the Ardeep Forest hides the Emerald Enclave, an order of warriors tasked with preserving the natural world. They fight to maintain balance between the forces of the wild and civilization, and in doing so, protect the sanctity of each. Among their order, Doric begins to find power in her differences. But not all her fellow initiates are so capable of new growth, and as her training continues, Doric is forced to confront the very beliefs that brought her into the Enclave s fold. If she s going to protect her home, she ll have to reckon with her people, her power, and the walls she s built to keep herself safe from both.

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves: The Druid s Call na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíDungeons & Dragons: Honor Among Thieves: The Druid s Call

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Hvězdy Star Wars: Co dělají herci dnes?

Článek se zaměřuje na hvězdy Star Wars a zjišťuje, co dělají dnes. Zahrnuje takové ikony jako Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher a další. Přečtěte si, jak se jejich kariéry vyvíjejí po roli ve Star Wars.

Mýtus o zlatém pokladu na Šumavě: Legenda nebo skutečnost?

Mýtus o zlatém pokladu na Šumavě přitahuje generace lidí. Ale je tento příběh jen legendou nebo skutečností? Odpověď možná není tak důležitá, jako cesta za objevením bohatství tohoto kouzelného kraje.

Černá magie a lidské oběti: Pět nejděsivějších magických rituálů v historii

Magie a zejména rituály přitahují lidstvo už po staletí. Některé z nich jsou ale opravdu děsivé. Podívejte se na přehled pěti nejstrašidelnějších magických rituálů, které zahrnují lidské oběti, kanibalismus a satanismus.

Zajímavosti z natáčení filmu Avatar

Film Avatar od režiséra Jamese Camerona znamenal významný milník v oblasti filmového průmyslu díky inovativním technologickým a vizuálním prvkům. Objevte snámi zajímavá fakta a zákulisní příběhy z natáčení tohoto revolučního filmu, který ovlivnil moderní kinematografii.