Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Figurky Hasbro Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves – Diceling Displacer Beast

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves - Diceling Displacer Beast

SKU: 66726
444 

Černá dvacetistěnná kostka, kterou pomocí pěti snadných pohybů proměníte v netvora známého jako Displacer Beast! U příležitosti filmu z prostředí oblíbené hry na hrdiny Dungeons and Dragons: Honor Among Thieves (Dungeons and Dragons: Čest zlodějů) vychází nová řada akčních figurek Dicelings - rozložte kostku a sestavte z ní figurku obávaného Displacera!

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves - Diceling Displacer Beast na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíDungeons & Dragons: Honor Among Thieves - Diceling Displacer Beast

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Erich von Däniken: Geniální vizionář nebo kontroverzní podvodník?

Erich von Däniken - kontroverzní spisovatel s teoriemi o mimozemském vlivu na historii. Jeho knihy přitahují i kritiky kvůli nedostatečným důkazům. Je považován za průkopníka i komerčního manipulátora, ale jeho vliv na zájem o záhady vesmíru je zřejmý.

Ulicemi Plzně se potulují duchové

Po celém světě se čas od času objevují svědectví, která popisují setkání člověka s duchy. V databankách záhadologických společností jsou tak stovky případů, v...

Čarodějnický sport: Vše, co potřebujete vědět o famfrpálu

Famfrpál, oblíbený čarodějnický sport z řad knih o Harry Potterovi, je napínavá hra plná zábavy a vzrušení. Ponořte se do světa famfrpálu, seznámejte se s jeho pravidly, historií, nejznámějšími týmy a zjistěte, jak se tento sport přenesl i do světa mugglů.

Velhartický hřbitov: Tajemné místo plné záhad a strachu

Velhartický hřbitov: Záhadné události a temné síly, které ovládají toto mystické místo. Přijďte se podívat na tajemství, která zde čekají na odhalení.