Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Doplňky pro RPG Dřevěná zástěna pro vypravěče

Dřevěná zástěna pro vypravěče

SKU: 66726
1. Barva

odstín mahagon

2. Barva

odstín ořech

3. Barva

buk

762 

Univerzální zástěna pro vypravěče, Dungeon Mastery, Game Mastery i sudí jakýchkoli stolních RPG. Z jedné strany zdobena gravírovaným motivem z druhé čistá na vaše poznámky. Složená ze čtyř panelů, spojena na panty které jsou nýtovány. Buková překližka ošetřena bezzávadným olejem. Varianty se liší pouze odstínem oleje: ořech, mahagon a čirý/bezbarvý. Rozměry zavřené cca 22 x 18 x 1,8 cm, otevřené 22 x 72 x 0,4 cm.

Dřevěná zástěna pro vypravěče na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíDřevěná zástěna pro vypravěče

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Šokující proměna Sméagola: Od milého hobita k temnému Glumovi

Transformace Sméagola na Gluma v Tolkienově díle Pán prstenů je fascinující studií lidské psychologie. Proměna z krotkého hobita na zvrácenou bytost skrze posedlost mocí ilustruje principy racionalizace a disociativní identity.

Magie ztracená v překladu: Porovnání knih a filmů Harry Potter

Článek porovnává knižní a filmovou sérii Harry Potter a analyzuje, co se ztratilo při překladu z knih na film. Zmiňuje se o rozdílech v charakterovém rozvoji, vynechání dějových linií a komplexnosti kouzelnického světa.

Lidožraví obři – Vraždící monstra nejen české mytologie

Obři lidožrouti v české mytologii a legendách různých kultur. Přečtěte si jejich zajímavé příběhy a zjistěte, jak se stali součástí literárního světa, včetně děl J. R. R. Tolkiena a řeckého eposu Odysea.

Pokémoni: Unikátní fiktivní tvorové se schopnostmi a typy, kteří oslovují fanoušky po celém světě.

Pokémoni jsou fiktivní tvorové s unikátními schopnostmi a typy, kteří žijí vedle lidí v Pokemon světě. Sbírejte, trénujte a bojujte s nimi ve hře, televizi, filmech a dalších médiích.