Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Karetní hry Divočina Severní Ameriky

Divočina Severní Ameriky

SKU: 66726
1088 

V deskové hře Divočina Severní Ameriky budete objevovat krásu divoké přírody tohoto kontinentu! Jako přírodovědci se budete snažit vytvořit co nejvyváženější ekosystémy pomocí vykládání karet na svou desku a budete využívat speciálních herních akcí. Hra disponuje několika různými herními režimy, kdy se svými spoluhráči můžete soutěžit, komu se podaří získat více bodů, nebo se můžete vydat na sólovou vzrušující vědeckou expedici o 20 kapitolách, jejíž průběh zachycuje bohatě ilustrovaný Expediční deník. Během hry se dozvíte řadu zajímavostí o pozoruhodných zvířatech i nejrozmanitějších prostředích, která tvoří divočinu Severní Ameriky a v nichž jsou doma. Tento režim umožňuje také kooperativní hru více hráčů. Hra obsahuje česká pravidla. Obsah balení: 172 karet 4 desky hráčů 10 destiček zvláštních akcí 66 žetonů výzkumu/příběhu 80 žaludů 6 zalepených obálek žeton začínajícího hráče počítadlo a ukazatel času, Expediční deník pravidla hry Odkazy video (česky) pravidla (pdf, česky)

Divočina Severní Ameriky na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíDivočina Severní Ameriky

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Snění a vize v Zaklínačském světě

Ve světě Zaklínače od Andrzeje Sapkowského hrají sny a vize klíčovou roli. Odhalují budoucnost, dávají hrdinům směr a odkrývají minulost. Nejznámějšími postavami se schopností vidět sny a vizie jsou Geralt a Ciri.

Duchové a nevysvětlitelné jevy: Paranormální zážitky v českých hradech a zámcích

Navštívit historické hrady a zámky může být více než jen cestou do minulosti. Některé z nich jsou známé svými děsivými příběhy a paranormálními jevy. Nevysvětlitelné zvuky, stíny a dokonce i fyzické doteky jsou často spojovány s hradem Houska, zámkem Český Šternberk nebo hradem Pernštejn.

Upír zabil devět lidí

Odborníci zkoumají věrohodnost příběhů o upírech, které často zní jako působivé legendy. Existují však i historické záznamy, jako případ z roku 1725 v Uhrách, které naznačují, že upíři mohli být více než pouhými mýty. Tento článek se zabývá jedním z těchto příběhů a snahou obyvatel o řešení tohoto podivného jevu.

Kostlivci a další přízraky ožívají na Vyšehradě

Pojďme se podívat na přízraky a podivné bytosti, které činí Vyšehrad tajemným. Psychotronici tvrdí, že se pod ním nachází tajné a neprobádané prostory. Je tu také sestava kamenů zvaná Čertův sloup. Ta odkazuje na legendu o kanovníkovi, který propadl hazardu. A kolem nedaleko stojící Rotundy sv. Martina se to prý po nocích hemží prapodivnými přízraky.