Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Karetní hry Divočina Severní Ameriky Deluxe

Divočina Severní Ameriky Deluxe

SKU: 66726
1416 

V deskové hře Divočina Severní Ameriky Deluxe budete objevovat krásu divoké přírody tohoto kontinentu! Jako přírodovědci se budete snažit vytvořit co nejvyváženější ekosystémy pomocí vykládání karet na svou desku a budete využívat speciálních herních akcí. Hra disponuje několika různými herními režimy, kdy se svými spoluhráči můžete soutěžit, komu se podaří získat více bodů, nebo se můžete vydat na sólovou vzrušující vědeckou expedici o 20 kapitolách, jejíž průběh zachycuje bohatě ilustrovaný Expediční deník. Během hry se dozvíte řadu zajímavostí o pozoruhodných zvířatech i nejrozmanitějších prostředích, která tvoří divočinu Severní Ameriky a v nichž jsou doma. Tento režim umožňuje také kooperativní hru více hráčů. Verze Deluxe obsahuje navíc čtyři oboustranné tematicky ilustrované desky hráčů a rolovací neoprenovou podložku. Hra obsahuje česká pravidla. Obsah balení: 172 karet 4 oboustranné desky hráčů neoprenová podložka 10 destiček zvláštních akcí 66 žetonů výzkumu/příběhu 80 žaludů 6 zalepených obálek žeton začínajícího hráče počítadlo a ukazatel času, Expediční deník pravidla hry Odkazy video (česky) pravidla (pdf, česky)

Divočina Severní Ameriky Deluxe na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíDivočina Severní Ameriky Deluxe

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Co nás Pán Prstenů učí o přátelství, odvaze a oběti

Pán Prstenů, epická trilogie J.R.R. Tolkiena, je nejen úspěšným fantasy příběhem, ale také zdrojem cenných lekcí o přátelství, odvaze a oběti. Tyto hodnoty jsou klíčovými tématy celého díla a jsou stále relevantní pro naše životy. Přečtěte si náš článek a objevte, co nám Pán Prstenů učí o těchto hodnotách.

Tajemný Olgoj Chorchoj: Smrtící bestie pouště Gobi, nebo pouhý mýtus?

Olgoj Chorchoj, tajemný tvor pouště Gobi, je středem řady legend a pověstí. Někteří ho popisují jako smrtícího červa, který se plazí pískem, jiní tvrdí, že je to jen legenda mongolských starousedlíků.

Relikvie smrti: tajemný příběh z Harryho Pottera

Odhalte tajemství tří magických předmětů z fiktivního světa Harryho Pottera - Relikvie smrti, a objevte symbol, který spojuje jejich moc v jeden.

Zajímavosti z natáčení filmu Avatar

Film Avatar od režiséra Jamese Camerona znamenal významný milník v oblasti filmového průmyslu díky inovativním technologickým a vizuálním prvkům. Objevte snámi zajímavá fakta a zákulisní příběhy z natáčení tohoto revolučního filmu, který ovlivnil moderní kinematografii.