Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Dekorace Dekorace Green Stuff World: Resin Potion and Liquor Bottles

Dekorace Green Stuff World: Resin Potion and Liquor Bottles

SKU: 66726
204 

Sada Green Stuff World: Resin Potion and Liquor Bottles obsahuje 6 miniatur alchymistických flakónků a 6 miniatur lahví na likéry. Miniatury jsou vyrobeny z průhledného resinu a využijete je pro dekoraci terénů nebo podstavců. Flakónky a lahve jsou nebarvené a vhodné pro modely v měřítku 28-35 mm (1:48, 1:35).

Dekorace Green Stuff World: Resin Potion and Liquor Bottles na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíDekorace Green Stuff World: Resin Potion and Liquor Bottles

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Průvodce rasami Středozemě: Od elfů po hobity

V úchvatném světě J.R.R. Tolkiena objevujeme nesčetné rasy a druhy bytostí. Tento průvodce vám představí hlavní rasy Středozemě, od elfů až po obyvatele rovněž oblíbené rasy hobitů.

Kde bydlí duchové

Nejnovější průzkumy ukazují, že duchové mohou být spojeni s čtyřmi hlavními faktory: problematickými rodinnými vztahy, nesmířenými dušemi zemřelých, nevhodnými místy pro stavbu a spiritistickými praktikami. Tyto faktory mohou vést k jevům, které lidé vnímají jako přítomnost duchů.

Největší záhady podmořského světa

Podmořský svět skrývá mnoho záhad a tajemství, od legendárního Bermudského trojúhelníku, přes nejhlubší místo na Zemi - Mariánský příkop, až po záhadné podmořské hory a legendu o ztracené Atlantidě. Objasňování těchto tajemství představuje výzvu pro vědce z celého světa.

Ve stopách tajemného Máchova dopisu

Na naší planetě existují místa, která mnozí záhadologové považují za brány do jiných světů. Ve většině případů se jedná o energeticky bohaté lokality, které...