Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

Home Fantasyobchod Čajové degustačné sady Degustační sada Teaset: Svět černého čaje

Degustační sada Teaset: Svět černého čaje

SKU: 64917
442 

Ochutnejte 6 černých čajů z různých koutů světa! V degustační sadě s názvem Teaset: Svět černého čaje najdete celkem šest odlišných černých čajů, každý s popisem a návodem pro přípravu. Sada obsahuje: Kenia FOP (Afrika) Nepál Dankuta (Nepál) Dian Hong Golden Yunnan (Čína) Assam Brahmaputra (Indie) Ha Giang Che Den (Vietnam) Ceylon Adam s Peak (Ceylon) Udělejte si představu o produkci černého čaje z různých míst, kde se pěstuje. Víte jak chutná čaj z Afriky, Vietnamu nebo ze Srí Lanky? Tato čajová degustace Vám pomůže zažít a rozpoznat chutě černého čaje. Každý čaj obsahuje 5g, ze kterého můžete připravit půllitrovou konvičku. Skladujte v suchu a temnu.

Degustační sada Teaset: Svět černého čaje na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíDegustační sada Teaset: Svět černého čaje

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Relikvie smrti: tajemný příběh z Harryho Pottera

Odhalte tajemství tří magických předmětů z fiktivního světa Harryho Pottera - Relikvie smrti, a objevte symbol, který spojuje jejich moc v jeden.

Oltréé! – Kooperativní desková hra plná fantasy světa a nebezpečí

Oltréé! je nová kooperativní desková hra plná fantasy světa, příšer a nebezpečí. Vyberte si ze 6 scénářů, zvládněte úkoly a ochraňte svou satrapii. Zážitek pro fanoušky kooperativních her a fantasy světů!

Proč trpaslíci odcházejí

Pohádku o Sněhurce a sedmi trpaslících snad není třeba nikomu představovat. Právem patří do klenotnice dětské literatury, neboť odkojila téměř každé dítko. Vypráví o...

Thorovo kladivo: Symbol síly, ochrany a nevyčerpatelné životní energie přírody

Thorovo kladivo, nejvýznamnější nordický symbol, ochrání vás před útoky a poskytne mocnou podporu. Zjistěte více o jeho původu a symbolice.