Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Raritní fantasy RPG Dead Virtue – Chapter 2: The Rotting Earth

Dead Virtue - Chapter 2: The Rotting Earth

SKU: 66726
364 

The Rotting Earth: Dead Virtue, Chapter 2 obsahuje druhou část dobrodružství ve stylu 80. a 90. let JRPG v kombinaci s moderní OSR tématikou a designem. Příručka je v angličtině. The Dead Virtue adventure series continues with The Rotting Earth! Agien, god of the sea, has been killed just moments before the party arrives at their seaside temple. The party must wade through waves of berserk paladins, crazed clerics, and wrathful sea creatures. Ultimately, they must make a choice: attempt to stop the unknown power that just killed a god, or save the fisherfolk who will die at sea if the lighthouse on the island isn t rekindled in time. We wanted to harness the nostalgia of the 80’s and 90’s JRPGs combined with modern OSR themes and design. Run this adventure with your favorite fantasy system. Complete with adventure booklet and pixel art maps, this four part series can fit into your current campaign as side quests or run alone as a complete four part mini-campaign. Designed for any system and any level of party this is easy to prep and run.

Dead Virtue - Chapter 2: The Rotting Earth na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíDead Virtue - Chapter 2: The Rotting Earth

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Podivná zmizení v Bermudském trojúhelníku

Záhada bermudského trojúhelníku: V hlubinách Atlantiku se skrývá tajemná oblast, která je proslulá tím, že zde pravidelně a téměř beze stopy mizí lodě a letadla. Proč se to děje?

Kamenná svědectví bohů

Za dávných časů pokrývaly adršpašskou oblast hluboké lesy, ze kterých vystupovaly skály Starozámeckého vrchu, na němž stával pyšný hrad obývaný loupežníky. Ti často obléhali...

Nejtajemnější teorie Ericha von Dänikena: Život před námi

Švýcarský spisovatel Erich von Däniken je známý díky svým kontroverzním teoriím o mimozemšťanech a jejich roli v lidské historii. Jednou z jeho nejtajemnějších teorií je myšlenka, že naše planeta byla obývaná mimozemskými civilizacemi ještě před námi.

Erich von Däniken: Geniální vizionář nebo kontroverzní podvodník?

Erich von Däniken - kontroverzní spisovatel s teoriemi o mimozemském vlivu na historii. Jeho knihy přitahují i kritiky kvůli nedostatečným důkazům. Je považován za průkopníka i komerčního manipulátora, ale jeho vliv na zájem o záhady vesmíru je zřejmý.