logo STAR WARS
logo pán prstenů

Články

Home Fantasyobchod Dungeon Crawl Classics DCC Lankhmar 4: Violence for Votishal (Lvl 4 Adventure)

DCC Lankhmar 4: Violence for Votishal (Lvl 4 Adventure)

SKU: 61951
299 

Přiručka Dungeon Crawl Classics Lankhmar 4: Violence for Votishal obsahuje dobrodružství 4. úrovně pro hru na hrdiny Dungeon Crawl Classics. Příručka je v angličtině. A Level 4 Adventure Set in Lankhmar! Votishal the Silent is on the rise! Ascending from antiquity, the religion threatens to dominate Lankhmar’s Street of the Gods. Alas, something is killing the clergy! Desperately offering a fortune in reward, they’ve abandoned their temple. But it is by no means vacant. Intrepid souls must face nickers, alley-bashers, and magical guardians, while avoiding sinister traps to uncover the building’s secrets. Even the sewers have something to hide. Only keen minds and blades can stop the violence for Votishal! Officially licensed from the estate of Fritz Leiber.

DCC Lankhmar 4: Violence for Votishal (Lvl 4 Adventure) na imago.cz

zbožíDCC Lankhmar 4: Violence for Votishal (Lvl 4 Adventure)

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Pokémoni: Unikátní fiktivní tvorové se schopnostmi a typy, kteří oslovují fanoušky po celém světě.

Pokémoni jsou fiktivní tvorové s unikátními schopnostmi a typy, kteří žijí vedle lidí v Pokemon světě. Sbírejte, trénujte a bojujte s nimi ve hře, televizi, filmech a dalších médiích.

Gondorský strom: Symbol naděje a obnovy z Pána prstenů

Gondorský strom, symbol krásy, síly a naděje pro národ Gondoru v knižní a filmové sérii Pán prstenů. Vysazen králem jako přátelství mezi lidmi a elfy. Poškozován, spálen a obnoven jako znak obnovy.

Zářící diadém Roweny z Havraspáru: Náhrdelník pro fanoušky Harryho Pottera!

Odhalte kouzelnickou historii s náhrdelníkem Diadém Roweny z Havraspáru! Zdoben krystaly, tento postříbřený přívěsek je ideálním dárkem pro fanoušky Harryho Pottera.

Smrtící plamínky

Bludičky jsou příbuzné rusalek a divoženek. Ovládají kouzla a před lidmi se zjevují v podobě mihotavého plamínku nad zemí. Ve skutečnosti se však jedná...