Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Dungeon Crawl Classics DCC: Doom of the Savage Kings (Lvl 1 Adventure)

DCC: Doom of the Savage Kings (Lvl 1 Adventure)

SKU: 66726
228 

Dungeon Crawl Classics: Doom of the Savage Kings je dobrodružství (level 1) pro hru na hrdiny Dungeon Crawl Classics. Příručka je v angličtině. High above the windswept moors and darksome woods, the village of Hirot is under siege. Each night, as the sun sinks beneath the western mountains and the candles burn low, a devil-beast stalks the village streets, unleashing its savage fury on the living. From warlord to pauper, crone to child, no one is safe. Defeating the immortal hound will require more than mere blades or even spells. To slay the beast, the characters must delve into the mysteries of the land and its Savage Kings. Only then, armed with relics forged from a bloody past, can the most cunning and courageous of adventurers challenge the hound of Hirot!

DCC: Doom of the Savage Kings (Lvl 1 Adventure) na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíDCC: Doom of the Savage Kings (Lvl 1 Adventure)

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Za hranice filmové hudby: Jak James Horner vytvořil soundtrack pro Avatara

James Horner, proslulý skladatel filmové hudby, vytvořil pro film Avatar jedinečný a inovativní soundtrack. Hudba ve filmu hraje klíčovou roli, přenáší diváky do jiného světa a odráží bohatou biodiverzitu a kulturu Pandory.

Nejznámější strašidelné domy na světě: Příběhy plné duchů a záhad

Prozkoumejte nejznámější strašidelné domy a zámky na světě, jejich historii a příběhy, které je obklopují. Od Amityville Horror House v New Yorku, přes Winchester Mystery House v Kalifornii, zámek Bran v Rumunsku, až po Myrtles Plantation v Louisianě a zámek Edinburgh ve Skotsku. Každý z nich má svůj jedinečný a strašidelný příběh.

Jak by vyšla bitva mezi Sauronem a Voldemortem? Srovnávací analýza

Bitva mezi Sauronem a Voldemortem by byla napínavým střetem dvou silných kouzelníků z rozdílných magických světů. Článek analyzuje jejich schopnosti a možné scénáře bitvy, přičemž dochází k závěru, že přestože Voldemort disponuje nesmrtelností, Sauronova výjimečná moc a odolnost by ho pravděpodobně přemohly.

Edward Kelley: Kontroverzní alchymista a jeho fascinující příběh

Edward Kelley, alchymista a okultista, je známý svými pokusy o přeměnu obyčejných kovů na zlato. Proslavil se díky spolupráci s Johnem Deem a svou kontroverzní kariérou, která zahrnovala obvinění z podvod; a krádeže.