Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Dárkové sady Dárková sada Harry Potter – Havraspár

Dárková sada Harry Potter - Havraspár

SKU: 66726
969 

Dárková sada ukrytá uvnitř kovové knihy z Havraspáru, čarodějnické koleje z Bradavic, bude krásným dárkem pro fanynky magického světa Harry Pottera! Mezi dárky najdete náhrdelník, náušnice, záložku do knihy, gumičku do vlasů a šňůrku na krk s karabinkou - to vše v barvách Havraspáru.

Dárková sada Harry Potter - Havraspár na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíDárková sada Harry Potter - Havraspár

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Mořské panny nebo kapustňák?

Tajemná mořská panna v Grónsku: V březnu roku 2013 zaznamenala skupina potápěčů záhadné zvuky pod vodou a následně se setkala s neznámým tvorem. Měla tato podivná bytost něco společného s mimozemšťany pozorovanými na souši?

Ve stopách tajemného Máchova dopisu

Na naší planetě existují místa, která mnozí záhadologové považují za brány do jiných světů. Ve většině případů se jedná o energeticky bohaté lokality, které...

Exorcismus: Pravda a omyly

Článek se věnuje pravdám a omylům týkajících se exorcismu, starobylého rituálu vyhánění démonů. Prozkoumává jeho kořeny, formy, současné využití a potenciální rizika.

Stane se lidstvo otrokem umělé inteligence?

Diskuse o potenciálních důsledcích umělé inteligence se objevují stále častěji. Nejkontroverznější názor je ten, že lidstvo by se mohlo stát otrokem umělé inteligence. Je to ale skutečná hrozba nebo jen dystopická představa?