Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Košile Dámská vesta Calen, zelená

Dámská vesta Calen, zelená

SKU: 66726
1. Velikost

XL

2. Velikost

L

3. Velikost

S

4. Velikost

M

883 

Jednoduchá elegantní dámská vesta Calen je jako stvořena pro všechny elfí bojovnice, které dávají přednost kalhotám před sukněmi či šaty. Vesta dokonale padne k blůze či k halence. Dámská vesta se hodí na všechny dobrodružné výpravy do všech koutů Středozemě. Je ušita ze 100% bavlny, zapíná se utažením dvou pásků pomocí polokroužků na přední straně. Vesta se lehce přizpůsobí každé ženské postavě pomocí stáhnutí pásku na zadní straně a bočních rozparků, které dávají větší svobodu v pohybu. Nepřehlédnutelný je také límec na dámské vestě. Můžete si jej postavit na stojáčka, čímž přidáte na vážnosti celého kostýmu, nebo jej můžete ohnout a vesta bude rázem působit elegantně. Rozdílná barva látky na ramenou a límečku vytváří jemné detaily, které vestě dodávají elegantnější vzhled. Doladit svůj kostým můžete ještě opaskem či dalšími doplňky vhodnými na LARP či cosplay. Dámská vesta Calen je k mání ve 4 velikostech a ve dvou barvách: zelená, černá.

Dámská vesta Calen, zelená na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíDámská vesta Calen, zelená

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Záhadný mechanismus z Antikythery: Tajemství starověkého řeckého počítače

Záhadný Mechanismus z Antikythery: Historie, technologie a tajemství starověkého řeckého počítače, objeveného v troskách lodi u ostrova Antikythera, který fascinuje vědce a archeology po desetiletí.

Nadbytečná kila zkuste rozchodit

Téma hubnutí a obezity je stále aktuální a mnoho lidí se snaží hubnout pomocí různých zaručených diet, tablet a posiloven. Nicméně v dnešním článku se dozvíte, že hubnutí lze úspěšně docílit i bez těchto věcí. Klíčem k úspěchu je jednoduchá rovnice: příjem energie musí být menší než její výdej.

Po stopách obrů

V Hostinném na radniční věži stojí dva obři a město střeží. Dohlíží, by všechen jeho lid žil v míru a měl ve městě klid. Poutníku, který k nám...

Gandalf versus Saruman: Protichůdné cesty kouzelnictví

Článek se věnuje analýze dvou protikladných přístupů k magii a moci, které představují ikonické postavy Gandalf a Saruman z Pána Prstenů. Ukážeme vám, jak tyto postavy symbolizují cestu pokory a služby, respektive cestu ambicí a korupce.