Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Akční a dobrodružné Cyberpunk 2077: Where s Johnny

Cyberpunk 2077: Where s Johnny

SKU: 66726
545 

Někdo vyhodil do povětří sídlo velké korporace. Proslýchá se, že to byl nechvalně proslulý Johnny Silverhands. V ulicích se šušká, že je mrtvý a jeho tělo zůstalo na dně vybombardované věže. Jeho úkol: najít tělo. Je však mrtvý, nebo jde jen o fámu? Komiks ze světa hry Cyberpunk 2077 v anglickém jazyce. Drunk, cynical, and stubborn journalist Thompson is working hard to wake up the populace--keeping their eyes and ears closed to the filth and corruption of corporate-run Night City is a choice and he s going to blow their self-prescribed diversions to pieces. Somebody nuked the headquarters of a major corporation. Rumor has it, it was the infamous Johnny Silverhands. The streets are buzzing that he s dead and his body remains at the bottom of the nuked tower. His job: find the body. But is he dead or is it just hearsay? The streets of Night City talk and a corporate downfall is just the beginning.

Cyberpunk 2077: Where s Johnny na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíCyberpunk 2077: Where s Johnny

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Zářící diadém Roweny z Havraspáru: Náhrdelník pro fanoušky Harryho Pottera!

Odhalte kouzelnickou historii s náhrdelníkem Diadém Roweny z Havraspáru! Zdoben krystaly, tento postříbřený přívěsek je ideálním dárkem pro fanoušky Harryho Pottera.

Karty, obrázky s nádechem budoucnosti

V dnešní moderní době se vykládání z karet nepovažuje za zrovna seriózní metodu v oblasti pohledu do budoucnosti. Přesto kartářství mezi některými lidmi přežívá. Jsou tito lidé podvodníci nebo mají schopnost vidět to, co jiní ne?

Duch zámeckého pána se prohání Chotěboří

V databankách záhadologických společností jsou tisíce záznamů o setkání s duchy zemřelých. Astrální bytosti se v hojné míře vyskytují zejména na hradech a zámcích....

Nedoceněné postavy v Pánu Prstenů: Kdo zaslouží více pozornosti a proč?

Pán prstenů je svět plný komplexních a fascinujících postav. Některé z nich však často zůstávají v pozadí. Přečtěte si o těch, kteří zaslouží více pozornosti.