Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Raritní fantasy RPG Capharnaum RPG: The Tales Of The Dragon-Marked

Capharnaum RPG: The Tales Of The Dragon-Marked

SKU: 66726
811 

Příručka Capharnaum RPG: The Tales Of The Dragon-Marked obsahuje vše potřebné pro hru na hrdiny kombinující Pohádky tisíce a jedné noci, starořecké Argonauty a křižáky! Příručka je v angličtině. You bear the Dragon Mark. You are destined for great things, adventures where you’ll write the history of the world. In a land of mysteries and magic, where East meets West on the burning sands of Jazirat, your future awaits. Discover a whole new world, confront djinn, gods and dragons, and take your place among the heroes of the age! Capharnaum – The Tales of the Dragon-Marked is a fantasy roleplaying game set in a world of Arabian Nights, Argonauts, and Crusaders. Inspired by the One Thousand and One Nights, the myths of ancient Greece, and the legends of the Crusades, it’s where history meets myth, and legends are born. Capharnaum – The Tales of the Dragon-Marked includes: A whole new world of history, legend, and myth – a profound and original setting. Simple yet flexible rules encouraging player inventiveness up to epic levels of play. Peoples, gazetteer, and bestiary for the land of Jazirat, inspired by Middle-Eastern history and myth. Gorgeous maps and full-colour artwork, all you need to play is this book, paper and pencils, and a handful of six-sided dice. All hail the Dragon-Marked!

Capharnaum RPG: The Tales Of The Dragon-Marked na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíCapharnaum RPG: The Tales Of The Dragon-Marked

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Tajemství vlaku do Bradavic: Původ nápadu na nástupiště 9 3/4

Prozkoumejte tajemství nástupiště 9 3/4 z Harryho Pottera. Co inspirovalo autorku J.K. Rowling ke vzniku tohoto magického místa a jaký je jeho vliv na fanoušky po celém světě?

Edward Kelley: Kontroverzní alchymista a jeho fascinující příběh

Edward Kelley, alchymista a okultista, je známý svými pokusy o přeměnu obyčejných kovů na zlato. Proslavil se díky spolupráci s Johnem Deem a svou kontroverzní kariérou, která zahrnovala obvinění z podvod; a krádeže.

Nejznámější strašidelné domy na světě: Příběhy plné duchů a záhad

Prozkoumejte nejznámější strašidelné domy a zámky na světě, jejich historii a příběhy, které je obklopují. Od Amityville Horror House v New Yorku, přes Winchester Mystery House v Kalifornii, zámek Bran v Rumunsku, až po Myrtles Plantation v Louisianě a zámek Edinburgh ve Skotsku. Každý z nich má svůj jedinečný a strašidelný příběh.

Mýtus o zlatém pokladu na Šumavě: Legenda nebo skutečnost?

Mýtus o zlatém pokladu na Šumavě přitahuje generace lidí. Ale je tento příběh jen legendou nebo skutečností? Odpověď možná není tak důležitá, jako cesta za objevením bohatství tohoto kouzelného kraje.