Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img

Blood in the Chocolate

SKU: 66726
324 

Blood in the Chocolate je příručka s dobrodružstvím pro hru na hrdiny Lamentations of the Flame Princess RPG. Příručka je v angličtině. Wouldst Thou Like To DIE Deliciously? The year is 1617, and the only thing on the minds of every noblewoman and aristocrat in Europe is CHOCOLATE. The act of eating this modest confection brings so much PLEASURE, it has become more prized than tea, spices, even liquor... and it all comes from one place: LUCIA DE CASTILLOs factory in northern Friesland. This one businesswoman has Europe by the balls, and some will pay handsomely for the secret to her success. But Lucias factory isnt what it seems to be. The horrors and cruelties that exist within its walls defy IMAGINATION ITSELF. Nobody ever goes in... and nobody ever comes out! BLOOD IN THE CHOCOLATE is a psycho-sexual romp that pits characters not just against their enemies, but against their own twisting, melting, inflating, or poisoned bodies. This adventure comes from the imagination of Kiel Chenier (Dungeons & Donuts, The Hell House Beckons), brought to life by the lurid illustrations of Jason Bradley Thompson (Mangaka: The Fast & Furious Game of Drawing Comics, Dreamland). An adventure suitable for low-level characters for use with Lamentations of the Flame Princess Weird Fantasy Role-Playing and other traditional role-playing games.

Blood in the Chocolate na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíBlood in the Chocolate

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Kombucha: Kvašený čaj s mnoha zdravotními výhodami

Kombucha je kvašený čaj, který má mnoho zdravotních výhod, jako posílení imunity a trávení. Má skvělou chuť a může být alternativou k nezdravým nápojům.

V Srbsku exhumovali upíra aby mu probodli srdce a tělo spálili na hranici

Příběh sedláka Petra Plogajoviče z roku 1725, jehož úmrtí vyvolalo v srbské vesnici upíří hysterii. Ta skončila, až když mu bylo kůlem probodnuto srdce a jeho tělo spáleno na hranici.

Jak by vypadal každodenní život v Hobitíně: Pohled do hobitské kultury

Prozkoumejte každodenní život v Hobitíně a nahlédněte do hobitské kultury. Objevte, jak stravování, společenský život, řemesla a láska k přírodě utvářejí hobitský způsob života. Pojďme se ponořit do prostých radostí a poklidné existence v tomto idylickém vesnickém prostředí.

Proč trpaslíci odcházejí

Pohádku o Sněhurce a sedmi trpaslících snad není třeba nikomu představovat. Právem patří do klenotnice dětské literatury, neboť odkojila téměř každé dítko. Vypráví o...