Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Blood Bowl Blood Bowl: Dungeon Bowl

Blood Bowl: Dungeon Bowl

SKU: 66481
2600 

Prohledáváte podzemí, když najednou vaši dobrodruzi objeví míč! Nyní musíte za každou cenu skórovat - to ale není tak snadné, jak se může na první pohled zdát... Blood Bowl: Dungeon Bowl je samostatně hratelná hra nejen pro fanoušky starého známého Blood Bowlu! Magická kolej pořádá turnaj v dungeonu plném nástrah, který tým se stane vítězem a získá slávu? Díky této sadě můžete naučit svou oblíbenou hru snadno také nováčky. Hra je v angličtině, plastové miniatury nejsou složené ani nabarvené.

Blood Bowl: Dungeon Bowl na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíBlood Bowl: Dungeon Bowl

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Cháron – převozník duší v řecké mytologii

Cháron, významná postava řecké mytologie, je znám jako převozník duší do podsvětí. Jeho role, symbolické zobrazení v umění a literatuře, nás fascinuje již po staletí. Seznamte se s jeho příběhem a významem.

Arizonský záhadný nález: Mutant nebo mimozemšťan?

Zahradní záhada v Arizoně: Muž našel tělo, které připomíná mimozemšťana. Odborníci zkoumají jeho původ a spekulují o zvířecí mutaci. 🌌👽

Jak by vypadal každodenní život v Hobitíně: Pohled do hobitské kultury

Prozkoumejte každodenní život v Hobitíně a nahlédněte do hobitské kultury. Objevte, jak stravování, společenský život, řemesla a láska k přírodě utvářejí hobitský způsob života. Pojďme se ponořit do prostých radostí a poklidné existence v tomto idylickém vesnickém prostředí.

Zaklínačský medailon Wild Hunt: Tajemství symbolu, který propojuje realitu a magii

Zaklínačský medailon Wild Hunt je tajemným symbolem, který propojuje reálný svět s magií. S Geraltovými dobrodružstvími se stává klíčem k tajemstvím, která ohromují miliony fanoušků fantasy literatury a her. Přinášíme vám jeho význam v boji čarodějů a Zaklínače.