Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Košile Bavlněná středověká košile – hnědá

Bavlněná středověká košile - hnědá

SKU: 66726
1. Velikost

L

2. Velikost

XL

3. Velikost

S

4. Velikost

M

485 

Jednoduchá košile volnějšího střihu s tříčtvrtečním rukávem. Je ušitá z kvalitního bavlněného plátna. Díky lehkosti a materiálu se v ní budete cítit příjemně i během teplých letních měsíců. Hnědou košili Odin snadno využijete jako základ každého historického nebo fantasy kostýmu ať už se chystáte na dřevárnu, LARP nebo historický jarmark. V naší nabídce najdete i košili zelenou, černou nebo krémovou. Pořiďte si k této slušivé košili některé z našich historických a fantasy kalhot, uděláte skvělý dojem. Chystáte se do boje a říkáte si, že košile není ta nejlepší obrana? Asi máte pravdu, co takhle se pro jistotu vybavit i koženou zbrojí z naší nabídky?

Bavlněná středověká košile - hnědá na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíBavlněná středověká košile - hnědá

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Broumovské stěny a jejich tajemné rytiny – historie vytesaná do kamene

Broumovské stěny jsou impozantní skalní útvary na severovýchodě České republiky, které skrývají záhadné rytiny a nesou tajemství dávných kultur. Odhalte s námi tajemné vzkazy a příběhy, které nám naši předci zanechali z dávných dob.

Čarodějnický sport: Vše, co potřebujete vědět o famfrpálu

Famfrpál, oblíbený čarodějnický sport z řad knih o Harry Potterovi, je napínavá hra plná zábavy a vzrušení. Ponořte se do světa famfrpálu, seznámejte se s jeho pravidly, historií, nejznámějšími týmy a zjistěte, jak se tento sport přenesl i do světa mugglů.

Mořské panny nebo kapustňák?

Tajemná mořská panna v Grónsku: V březnu roku 2013 zaznamenala skupina potápěčů záhadné zvuky pod vodou a následně se setkala s neznámým tvorem. Měla tato podivná bytost něco společného s mimozemšťany pozorovanými na souši?

Cháron – převozník duší v řecké mytologii

Cháron, významná postava řecké mytologie, je znám jako převozník duší do podsvětí. Jeho role, symbolické zobrazení v umění a literatuře, nás fascinuje již po staletí. Seznamte se s jeho příběhem a významem.