Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Sci-fi BattleTech: Children of Kerensky

BattleTech: Children of Kerensky

SKU: 66726
357 

Terra. Místo zrodu lidstva. Kolébka vnitřní sféry. Po celá staletí byla pro klany největší odměnou. A nyní, téměř sto let po invazi, dva klany závodí o to, kdo jako první dosáhne Terry. Terra. Birthplace of humankind. Cradle of the Inner Sphere. For centuries, it has been the Clans’ ultimate prize. As prophesied by their founder, Nicholas Kerensky, the Clan that conquers Terra shall ascend above all others to become the ilClan, ruler over the rest of the Clans. And its leader shall become the ilKhan, and will lead the Inner Sphere into a new era. And now, nearly a century after the Clan Invasion, two Clans race to be the first to reach Terra. On one side is Alaric Ward, Khan of Clan Wolf, a brilliant warrior and complex mix of the best of the Clans and the Inner Sphere. He comes to save the Inner Sphere from itself, intending to construct a new empire among the stars. His main adversary is Chingis Khan Malvina Hazen, the brutal, ruthless leader of Clan Jade Falcon. Forged in a tradition where only the strong survive, she leads her touman not to save the Inner Sphere, but to raze it to ashes and rebuild it according to her own twisted vision. All that stands between them and a decisive victory that will reshape the Inner Sphere forever is the impenetrable barrier shielding Terra from invasion, not to mention the forces of the once-mighty Republic, which has no plans to surrender without a vicious fight…the only question is, who will reach Terra first?

BattleTech: Children of Kerensky na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíBattleTech: Children of Kerensky

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jeden prsten vládne všem…” – Hrnek s Prstenem moci pro fanoušky Pána prstenů

Síla a moc Pána prstenů v jednom hrnku! Kávový hrnek s Prstenem moci a nápisem v sindarštině je skvělým dárkem pro fanoušky fantasy trilogie. Načerpejte inspiraci každé ráno.

Vyvolávání duchů: Metody, rizika a doporučení pro bezpečnou komunikaci se světem duchů

Článek se zaměřuje na téma vyvolávání duchů a poskytuje informace o různých metodách, rizicích a doporučeních pro ty, kteří se chtějí snažit navázat kontakt se světem duchů. Zároveň upozorňuje na nutnost respektování duchů a dodržování etických zásad.

Po stopách obrů

V Hostinném na radniční věži stojí dva obři a město střeží. Dohlíží, by všechen jeho lid žil v míru a měl ve městě klid. Poutníku, který k nám...

Erich von Däniken: Geniální vizionář nebo kontroverzní podvodník?

Erich von Däniken - kontroverzní spisovatel s teoriemi o mimozemském vlivu na historii. Jeho knihy přitahují i kritiky kvůli nedostatečným důkazům. Je považován za průkopníka i komerčního manipulátora, ale jeho vliv na zájem o záhady vesmíru je zřejmý.