Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Battletech BattleTech: Alpha Strike Box Set

BattleTech: Alpha Strike Box Set

SKU: 66726
2192 

Sada BattleTech: Alpha Strike Box Set obsahuje vše potřebné pro vaše velkolepé bitvy s miniaturami ve 32. století. Vítejte ve světě oblíbené deskové válečné hry BattleTech! Sada je v angličtině. Obsah balení: 13 složených (nebarvených) plastových miniatur, včetně dvou nově upravených (Wraith a Pouncer) a sedmi zbrusu nových variant v nových pózách pravidla (32 stran) novela (24 stran) Universe Primer (16 stran) 13 karet Alpha Strike 13 karet pilotů 25 karet Battlefield Support 1 arch referenčních listů 2 vylamovací desky se stromy a žetony 9 malých skládacích kartonových budov 6 středních skládacích kartonových budov 2 kostky

BattleTech: Alpha Strike Box Set na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíBattleTech: Alpha Strike Box Set

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Mořské panny nebo kapustňák?

Tajemná mořská panna v Grónsku: V březnu roku 2013 zaznamenala skupina potápěčů záhadné zvuky pod vodou a následně se setkala s neznámým tvorem. Měla tato podivná bytost něco společného s mimozemšťany pozorovanými na souši?

Šest nejzajímavějších faktů o Gandalfovi, které jste možná nevěděli

Podívejte se na šest nejzajímavějších faktů o Gandalfovi, ikoničtí postavě ze Středozemě J.R.R. Tolkiena. Odkryjte inspiraci pro jeho postavu, jeho pravé jméno, schopnosti, vztah k tabáku, jeho vlastnictví jednoho z Tří prstenů a historii jeho meče. Gandalf je komplexní postava s hlubokou historií a zajímavými detaily.

E.T. mimozemšťan – fenomén, který změnil kinematografii

E.T., sympatický mimozemšťan, který se stal globální ikonou od svého filmového debutu v roce 1982, nadchne svými univerzálními tématy o přátelství, emocionální sounáležitosti a touze po spojení a pochopení.

Glum: Komplexní analýza charakteru

Glum je jednou z nejvýznamnějších postav v Tolkienově fantasy literatuře. Jeho komplexní charakter umožňuje čtenářům se ztotožnit s jeho vývojem. Je to skřet, jehož neustálý vnitřní boj mezi dobrem a zlem je fascinující a nezapomenutelný.