Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Gamebooky v angličtině Barcelona Nightmare: An Interactive Adventure

Barcelona Nightmare: An Interactive Adventure

SKU: 66726
226 

Barcelona Nightmare: An Interactive Adventure je anglicky psaný gamebook, interaktivní kniha, ve které vaše rozhodnutí určí příští události! Kniha je v angličtině. This is an interactive adventure book where you make the decisions about where to go next! You ve won a free trip to Barcelona, Spain for the summer! Depending on YOUR choices, you could uncover top-secret experiments at the local hospital, strange goings-on at the harrowing haunted house, metro stops that don’t behave the way they should, or even stop a thief in his tracks! You’ll need to keep your eyes peeled for suspicious activity, regardless of the choices you make. Even when you play it safe by watching a soccer match or touring the city, danger lurks around every corner. Wild animals, supernatural events, criminals, a creepy amusement park, and shady happenings at the hospital could turn your dream vacation into a nightmare. Can you make the right choices to survive, or will you be doomed to wander the streets of Barcelona forever? Or WORSE? Your choices drive the action, but some choices may lead to your untimely death or other unpleasant alternatives, while other choices lead to positive outcomes.

Barcelona Nightmare: An Interactive Adventure na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíBarcelona Nightmare: An Interactive Adventure

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Yellowstone – tajemný svět vulkánů, divoké zvěře a archeologických pokladů

Yellowstone je nejstarším národním parkem na světě, ale také jedním z nejméně prozkoumaných a nejtajemnějších míst naší planety. Tento obrovský kus divočiny, posetý gejzíry a vodopády, ukrývá řadu záhad a je domovem největší koncentrace savců v kontinentálních USA.

Nikola Tesla: Tajemný vizionář, jehož práce změnila svět

Nikola Tesla - geniální vynálezce elektromagnetismu, tvůrce střídavého proudu a bezdrátové telegrafie. Jeho práce změnila svět a jeho vizionářské myšlenky inspirovaly generace.

Co se starým chlebem – 5 tipů

Tradiční recepty na využití starého chleba: od chlebové polévky přes chlebové bramboráky až po originální pizzu. Tyto jednoduché a úsporné nápady našich babiček promění starý chléb v chutné pokrmy.

Záhadní Inkové

Na mohutných hřebenech And se v délce více než 3600 kilometrů rozprostírala tajemná říše, kterou obývali prapůvodní obyvatelé Peru Inkové. Na první pohled by...