Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Logické a abstraktní hry Azul: Zahrady pro královnu

Azul: Zahrady pro královnu

SKU: 66726
679 

Zahrady pro královnu patří do řady oblíbených deskových her Azul, tentokráte budete vytvářet co nejkrásnější zahrady pro královnu Marii Aragonskou. Portugalský král Manuel I. povolal ty nejlepší zahradní architekty - tedy vás, abyste se zhostili tohoto úkolu. Ve hře budete usilovat o co nejharmoničtější kombinaci pestrých květin, cizokrajných zvířat i ornamentálních prvků, prostřednictvím nově modifikovaného mechanismu výběru stavebních kamenů z nabídky. Pouze ten nejschopnější zahradník si získá uznání a přízeň Jejího královského Veličenstva. Hra obsahuje česká pravidla. Obsah balení: 108 barevných dílků 24 žolíkových dílků 4 zahrady 36 destiček záhonů 4 skladiště 4 destičky s fontánou 1 deska počítadel 1 otočné kolo se středovou částí a šroubovacím nýtem 1 štítek −6 1 žeton začínajícího hráče 1 ukazatel hodnocení 4 ukazatelé skóre 8 bodovacích žetonů 1 věž plátěný sáček pravidla hry Odkazy pravidla (pdf, česky)

Azul: Zahrady pro královnu na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíAzul: Zahrady pro královnu

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Nedoceněné postavy v Pánu Prstenů: Kdo zaslouží více pozornosti a proč?

Pán prstenů je svět plný komplexních a fascinujících postav. Některé z nich však často zůstávají v pozadí. Přečtěte si o těch, kteří zaslouží více pozornosti.

Stane se lidstvo otrokem umělé inteligence?

Diskuse o potenciálních důsledcích umělé inteligence se objevují stále častěji. Nejkontroverznější názor je ten, že lidstvo by se mohlo stát otrokem umělé inteligence. Je to ale skutečná hrozba nebo jen dystopická představa?

Odin: Severský bůh moudrosti, války a poezie

Představujeme vám Odina, nejvyššího boha severské mytologie, jeho symboly, atributy a jeho hluboký vliv na moderní populární kulturu. Ponořme se do tajemného světa severských bohů a jejich inspirativního odkazu.

Země zasažena: Příběh Tunguzského meteoritu a jeho kosmického ohrožení

Exploze Tunguzského meteoritu v roce 1908: nezapomenutelná připomínka kosmické síly a výzvy ochrany naší planety před vesmírnými hrozbami. 🌌💥