Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Logické a abstraktní hry Azul: Křišťálová mozaika

Azul: Křišťálová mozaika

SKU: 66726
450 

Křišťálová mozaika je rozšíření pro oblíbenou deskovou hru Azul, do které přidává 4 oboustranné herní desky s alternativním rozložením dlaždic. Dále v balení najdete 4 průhledné plastové kryty (overlay), které zajistí, že při drobných otřesech zůstanou dlaždice na svém místě a nerozběhnou se vám po celém stole. Rozšíření umocňuje zážitek ze základní hry a nabízí přehlednější a ještě lépe vypadající hru. Nové oboustranné herní plány navíc nabízejí nové výzvy pro všechny fanoušky dnes již legendární hry Azul. Rozšíření obsahuje česká pravidla.

Azul: Křišťálová mozaika na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíAzul: Křišťálová mozaika

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Odin: Severský bůh moudrosti, války a poezie

Představujeme vám Odina, nejvyššího boha severské mytologie, jeho symboly, atributy a jeho hluboký vliv na moderní populární kulturu. Ponořme se do tajemného světa severských bohů a jejich inspirativního odkazu.

E.T. mimozemšťan – fenomén, který změnil kinematografii

E.T., sympatický mimozemšťan, který se stal globální ikonou od svého filmového debutu v roce 1982, nadchne svými univerzálními tématy o přátelství, emocionální sounáležitosti a touze po spojení a pochopení.

Za hranice filmové hudby: Jak James Horner vytvořil soundtrack pro Avatara

James Horner, proslulý skladatel filmové hudby, vytvořil pro film Avatar jedinečný a inovativní soundtrack. Hudba ve filmu hraje klíčovou roli, přenáší diváky do jiného světa a odráží bohatou biodiverzitu a kulturu Pandory.

Technologie lovu duchů od seancí po moderní detektory

Historie a vývoj technologií používaných v lovu duchů: Od raných spiritistických seancí, přes první elektronické detektory, až po dnešní sofistikované termovizní kamery a senzory pohybu, které otevírají nové možnosti v pochopení paranormálních jevů.