logo STAR WARS
logo pán prstenů

Články

Home Fantasyobchod Velká rozšíření Arkham Horror LCG: Path to Carcosa: Campaign Expansion

Arkham Horror LCG: Path to Carcosa: Campaign Expansion

SKU: 63048
1691 

Path to Carcosa: Campaign Expansion je velké rozšíření pro kooperativní karetní hru Arkham Horror LCG, které obsahuje všechny hráčské karty z cyklu Path to Carcosa - sada obsahuje všechny kampaně a scénáře této řady. Rozšíření je v angličtině, je k němu zapotřebí vlastnit základní sadu. For weeks, the upcoming performance of The King in Yellow has been the talk of the town. But after researching the play’s dark history, you are convinced something foul is at work. Disappearances. Suicides. Delusions. Insanity. Wherever The King in Yellow is performed, madness follows close behind. No connection has yet been proven, but that won’t stop you from searching for the truth. In The Path to Carcosa Campaign Expansion, one to four investigators search for the truth about the notorious play, launching an eight-scenario campaign that begins with a performance at the Ward Theatre and takes investigators all the way to Paris, France and realms beyond. With every answer you find, the mystery only deepens and draws you and your fellow investigators further into madness. This expansion combines all of the campaign and scenario content from the original The Path to Carcosa cycle, which was the second cycle of expansions for Arkham Horror: The Card Game. Players only need a copy of the Arkham Horror: The Card Game Revised Core Set to dive into the story.

Arkham Horror LCG: Path to Carcosa: Campaign Expansion na imago.cz

zbožíArkham Horror LCG: Path to Carcosa: Campaign Expansion

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Pokémoni: Unikátní fiktivní tvorové se schopnostmi a typy, kteří oslovují fanoušky po celém světě.

Pokémoni jsou fiktivní tvorové s unikátními schopnostmi a typy, kteří žijí vedle lidí v Pokemon světě. Sbírejte, trénujte a bojujte s nimi ve hře, televizi, filmech a dalších médiích.

Nadbytečná kila zkuste rozchodit

Téma hubnutí a obezity je stále aktuální a mnoho lidí se snaží hubnout pomocí různých zaručených diet, tablet a posiloven. Nicméně v dnešním článku se dozvíte, že hubnutí lze úspěšně docílit i bez těchto věcí. Klíčem k úspěchu je jednoduchá rovnice: příjem energie musí být menší než její výdej.

Mořské panny nebo kapustňák?

Už od pradávných dob provázely námořníky na jejich cestách báje a pověsti o mořských pannách. Tento mýtický tvor představoval napůl ženu a napůl rybu....

Gondorský strom: Symbol naděje a obnovy z Pána prstenů

Gondorský strom, symbol krásy, síly a naděje pro národ Gondoru v knižní a filmové sérii Pán prstenů. Vysazen králem jako přátelství mezi lidmi a elfy. Poškozován, spálen a obnoven jako znak obnovy.