Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Dungeon Crawl Classics Angels, Daemons and Beings Between – Volume 1: Patrons and Spells for DCC

Angels, Daemons and Beings Between - Volume 1: Patrons and Spells for DCC

SKU: 66726
697 

Angels, Daemons and Beings Between - Volume 1: Patrons and Spells for DCC je příručka pro hru na hrdiny Dungeon Crawl Classics, plná patronů a kouzel. Příručka je v angličtině. Patrons. More than mere supernatural benefactors, they are the schemers whose plots set worlds into motion. They are beings who amuse, enthrall, and terrify the mortals who dare to bargain with them! You, dear reader, will find 24 new and fully developed patrons and Demi-patrons for the Dungeon Crawl Classics Role Playing Game. Included are 66 new spells, more monstrous minions, and new spellburn and patron taint tables to use in your DCC campaign.

Angels, Daemons and Beings Between - Volume 1: Patrons and Spells for DCC na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíAngels, Daemons and Beings Between - Volume 1: Patrons and Spells for DCC

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Do hotelu chodí duchové

Rudník je nevelká obec v podhůří Krkonoš. Od sousedních vesnic se na první pohled ničím zvláštním neliší. Blízkému okolí dominuje malebný kostelík. Pod ním...

Magický kruh v Kounově: Astronomický kalendář nebo svatyně dávných kultur?

Kounovské řady představují přes 2 kilometry dlouhý sled kamenů který skrývá svůj původ a účel. Mohou být astronomickým kalendářem nebo svatyní dávných kultur. Přestože neodolaly zkoumání vědců, stále si zachovávají svou záhadnou auru.

Významnými ulicemi Staré Prahy: Příběhy a tajemství

Praha je město plné historie, tajemství a příběhů. Ve Staré Praze, srdci českého hlavního města, najdeme řadu významných ulic, které jsou svědky času a historie. Každá z nich má svá vlastní tajemství a příběhy, které jsou předávány z generace na generaci.

Erich von Däniken: Geniální vizionář nebo kontroverzní podvodník?

Erich von Däniken - kontroverzní spisovatel s teoriemi o mimozemském vlivu na historii. Jeho knihy přitahují i kritiky kvůli nedostatečným důkazům. Je považován za průkopníka i komerčního manipulátora, ale jeho vliv na zájem o záhady vesmíru je zřejmý.