Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Raritní fantasy RPG Ammertal and the Oberammsbund – Helvéczia background

Ammertal and the Oberammsbund - Helvéczia background

SKU: 66334
239 

Příručka Ammertal and the Oberammsbund pro hru na hrdiny Helvéczia: Picaresque Fantasy RPG popisuje dva nové kantony. Příručka je v angličtině. “In this booklet, the Gamemaster will find the description of two Helvéczian cantons, using the campaign hexagon system. The locations marked on the wilderness map and noted in the text by the hex coordinates will supply many possibilities for adventure: ruins and robbers’ strongholds, forest homesteads and mountain towns, monsters, and peaceful burghers. But this is not all. (…) The materials found in the supplement provide a basic framework for future adventures. Ammertal can become an adventure background for smaller or larger adventures, or it can become a set of building blocks where connections between different elements provide fodder for further adventures – and different ones for each Gamemaster.” Explore two cantons in this 72-page supplement for the Helvéczia RPG: the more civilised lands of Ammertal, arranged around two trade routes, and the more out of the way Oberammsbund, whose robber bands keep to their mountain valleys. It provides a mini-setting in a corner of Helvéczia with the hope that from these materials, the gamemaster and the players will create something new and of their own. In addition to hex descriptions, the supplement contains three larger and two smaller adventures introducing various aspects of the Helvéczia RPG, as well as other useful materials.

Ammertal and the Oberammsbund - Helvéczia background na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíAmmertal and the Oberammsbund - Helvéczia background

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Kdo jsou duchové?

Duchové se vyskytují téměř všude a více senzitivní lidé dokáží vnímat jejich přítomnost. Kdo ale duchové jsou? Na tuto otázku existuje přinejmenším několik odpovědí. Duše...

Biblická Archa úmluvy: Tajná vysílačka pro komunikaci s mimozemskými civilizacemi?

Biblická Archa úmluvy je fascinující starověký artefakt, který mnohé teoretiky inspiroval k neobvyklým hypotézám. Jednou z nich je i teorie, že jde o tajnou vysílačku pro komunikaci s mimozemskou civilizací. Je na tom něco pravdy, nebo patří tato myšlenka do světa science fiction?

Hrdinové a monstra řecké mytologie

Řecká mytologie je pokladnicí fascinujících bytostí. Tito charakterově rozmanití hrdinové a monstra, od odvážného Heraklea po strašlivou Medůzu, tvoří napínavé příběhy plné dobrodružství a hlubokých moralit, které nás fascinují již tisíce let.

Zajímavosti z natáčení filmu Avatar

Film Avatar od režiséra Jamese Camerona znamenal významný milník v oblasti filmového průmyslu díky inovativním technologickým a vizuálním prvkům. Objevte snámi zajímavá fakta a zákulisní příběhy z natáčení tohoto revolučního filmu, který ovlivnil moderní kinematografii.