Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Koupelnové doplňky Adventní kalendář s kosmetikou Mandalorian – Baby Yoda

Adventní kalendář s kosmetikou Mandalorian - Baby Yoda

SKU: 66334
571 

Obnovte své spojení se Sílou den po dni! Za každým z 12ti okének objevíte novou koupelovou dobrotu, kterou si vaše tělo vychutná. Od šumivých koupelových bomb, přes tělová mýdla, balzámy na rty až po pilník na nehty. Kapesní formát jednotlivých dárečků je ideální na cesty za dalším mezigalaktickým dobrodružstvím!Odměňte se luxusními produkty Mad Beauty.

Adventní kalendář s kosmetikou Mandalorian - Baby Yoda na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíAdventní kalendář s kosmetikou Mandalorian - Baby Yoda

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Co se skrývá v kupé vlaku do Bradavic? Zajímavosti, které jste možná přehlédli

Vlak do Bradavic z Harryho Pottera není jen dopravní prostředek, ale brána do světa kouzel. V jeho kupé Harry potkává přátele i nepřátele, čelí dementorům, objevuje magické sladkosti a rozplétá tajemství R.A.B.

Upír zabil devět lidí

Odborníci zkoumají věrohodnost příběhů o upírech, které často zní jako působivé legendy. Existují však i historické záznamy, jako případ z roku 1725 v Uhrách, které naznačují, že upíři mohli být více než pouhými mýty. Tento článek se zabývá jedním z těchto příběhů a snahou obyvatel o řešení tohoto podivného jevu.

Turínské plátno: Od obrazu Ježíše k vědeckým otázkám

Turínské plátno: Záhadný artefakt s vyobrazením muže zanechává otázky týkající se jeho původu a pravosti. Objevte historii této relikvie a přečtěte si o výsledcích vědeckých studií, které nahlížejí do jeho tajemství.

Spiritistická seance na Orlíku

V lesích nad řekou Vltavou žila v minulosti tlupa loupežníků. Její vůdce měl malého synka a péči o něho svěřil do rukou chůvy. Jednoho...