Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Knihy v angličtině A Middle-earth Traveller: Sketches from Bag End to Mordor

A Middle-earth Traveller: Sketches from Bag End to Mordor

SKU: 66726
556 

Vydejte se na cestu s ilustrátorem Johnem Howem po Středozemi. Skrze jeho ilustrace navštívíte Dno pytle a dostanete se až do temmého Mordoru. Sbírka obsahuje jinde nepublikované obrazy a ilustrace. Kniha v anglickém jazyce. Let acclaimed Tolkien artist John Howe take you on an unforgettable journey across Middle-earth, from Bag End to Mordor, in this richly illustrated sketchbook fully of previously unseen artwork, anecdotes and meditations on Middle-earth. Middle-earth has been mapped, Bilbo s and Frodo s journeys plotted and measured, but it remains a wilderland for all that. The roads as yet untravelled far outnumber those down which J.R.R. Tolkien led us in his writings. A Middle-earth Traveller presents a walking tour of Tolkien s Middle-earth, visiting not only places central to his stories, but also those just over the hill or beyond the horizon. Events from Tolkien s books are explored - battles of the different ages that are almost legend by the time of The Lord of the Rings; lost kingdoms and ancient myths, as well as those places only hinted at: kingdoms of the far North and lands beyond the seas.

A Middle-earth Traveller: Sketches from Bag End to Mordor na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíA Middle-earth Traveller: Sketches from Bag End to Mordor

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Podivné zjevení u Starého Plzence děsí ještě dnes

Šokující setkání! Čtyři chlapci ze Starého Plzence prožili chvíle hrůzy, když v přírodě za městem narazili na obří žlutě zářící postavu. Kdo to byl, odkud pochází a kde se v kraji pod Radyní vzal?

Edward Kelley: Kontroverzní alchymista a jeho fascinující příběh

Edward Kelley, alchymista a okultista, je známý svými pokusy o přeměnu obyčejných kovů na zlato. Proslavil se díky spolupráci s Johnem Deem a svou kontroverzní kariérou, která zahrnovala obvinění z podvod; a krádeže.

Erich von Däniken: Geniální vizionář nebo kontroverzní podvodník?

Erich von Däniken - kontroverzní spisovatel s teoriemi o mimozemském vlivu na historii. Jeho knihy přitahují i kritiky kvůli nedostatečným důkazům. Je považován za průkopníka i komerčního manipulátora, ale jeho vliv na zájem o záhady vesmíru je zřejmý.

Harry Potter a Kámen mudrců: Jak to všechno začalo

Příběh mladého kouzelníka jménem Harry Potter zaujal celý svět. Jak to vše začalo s první knihou série - Harry Potter a Kámen mudrců? Ponořme se do kouzelného světa plného dobrodružství.