Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod 3D Puzzle 3D Puzzle Harry Potter – Astronomická věž, 243 dílků

3D Puzzle Harry Potter - Astronomická věž, 243 dílků

SKU: 66726
780 

Vydejte se do Školy čar a kouzel v Bradavicích společně s krásnou 3D skládankou Astronomické věže. Puzzle pro malé i velké fanoušky Harry Pottera tvoří 243 dílků. Rozměry složeného puzzle jsou cca 45 x 43 x 33 cm. Nepotřebujete nůžky ani lepidlo, jednotlivé dílky vylamujete z archů a skládáte postupně podle čísel a přiloženého návodu.

3D Puzzle Harry Potter - Astronomická věž, 243 dílků na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zboží3D Puzzle Harry Potter - Astronomická věž, 243 dílků

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Ulicemi Plzně se potulují duchové

Po celém světě se čas od času objevují svědectví, která popisují setkání člověka s duchy. V databankách záhadologických společností jsou tak stovky případů, v...

E.T. mimozemšťan – fenomén, který změnil kinematografii

E.T., sympatický mimozemšťan, který se stal globální ikonou od svého filmového debutu v roce 1982, nadchne svými univerzálními tématy o přátelství, emocionální sounáležitosti a touze po spojení a pochopení.

Rituální vrazi, kteří unikli spravedlnosti

Historie skrývá případy rituálních vrahů, kteří unikli spravedlnosti a zanechali po sobě stopy nevyřešených případů. Od Jacka Rozparovače po Zodiac Killera,představují tyto tajemné postavy temnou stránku lidské historie, kde se mísí realita s legendami. Jejich příběhy, plné hrůzy a nejistoty, otevírají dveře do světa záhad a neodhalených pravd.

Stane se lidstvo otrokem umělé inteligence?

Diskuse o potenciálních důsledcích umělé inteligence se objevují stále častěji. Nejkontroverznější názor je ten, že lidstvo by se mohlo stát otrokem umělé inteligence. Je to ale skutečná hrozba nebo jen dystopická představa?